детальніше >>>

Вихованцям ЛУФК призначена стипендія Кабінету Міністрів України

Відповідно до розпорядження Прем’єр-Міністра України Ю.Тимошенко від 23 вересня 2009р. вихованцям Львівського училища фізичної культури Роману Бондаруку (кульова стрільба), Маркіяну Івашку (стрільба з лука), Мар’яні Квятковській (жіноча боротьба) призначена стипендія Кабінету Міністрів України видатним спортсменам, тренерам та діячам фізичної культури і спорту. Вітаємо!

Анфіса Почкалова – бронзовий призер чемпіонату світу

У м.Анталії (Туреччина) продовжується чемпіонат світу-2009 з фехтування. У фехтуванні на шпагах серед жінок бронзову медаль завоювала цьогорічна випускниця відділення фехтування Львівського училища фізичної культури Анфіса Почкалова.

Розіграні ліцензії на ЮОІ у сучасному п’ятиборстві

В Будапешті (Угорщина) завершився Європейський кваліфікаційний турнір з сучасного п’ятиборства на участь у І літніх юнацьких Олімпійських іграх – 2010р. у м.Сінгапурі, у якому взяли участь і 2 вихованців відділення сучасного п’ятиборства ЛУФК Зінаїда Батрак та Максим Макогін (обидвоє першокурсники).

Результати ігор 5 туру чемпіонату України з футболу серед дитячо-юнацьких команд за участю ЛУФК

-          U-14 (8 кл.) – ФК „Львів” м.Львів 0:1;
-          U-15 (9 кл.) – ФК „Волинь” м.Луцьк 2:1;
-          U-16 (10 кл.) – ФК „Львів” м.Львів 3:0;
-          U-17 (11 кл.) – ФК „Волинь” м.Луцьк 3:0.
 Місця команд ЛУФК після 5 туру:
-          8 кл. – ІІІ місце (9 очків);
-          9 кл. – 4 місце (10 очків);
-          10 кл. – І місце (12 очків);
-          11 кл. – ІІ місце (12 очків).

Ігор Дух – Заслужений працівник фізичної культури і спорту України

Указом Президента України від 10 вересня 2009р. вчителю вільної боротьби Львівського училища фізичної культури Ігорю Духу присвоєне звання «Заслужений працівник фізичної культури і спорту України». Високого звання І.Дух удостоєний за участь у підготовці призерів Олімпійських ігор Василя Федоришина та Ірини Мерлені.

Олімпійські ігри 2016 відбудуться в Ріо-де-Жанейро

Міжнародний Олімпійський комітет на своїй сесії у Копенгагені прийняв рішення про проведення ігор ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро (Бразилія). Ігри відбудуться у 2016р.

Смолінг Леся – кращий математик ЛУФК

У загальноосвітній школі-інтернаті училища пройшов тиждень математики. У його програмі були конкурси, брейн-ринги, математичні турніри, ігри тощо. Серед учнів старшої школи кращим математиком ЛУФК визнана Леся Смолінг (11-В кл.). У основній школі добрі математичні здібності проявила Савчин Наталя (9-Б кл.). Обидві дівчини – здібні гандболістки.

Тарас Ліпкевич – майстер спорту міжнародного класу

На львівському велотреку завершився чемпіонат України з велоспорту. Студент ІІІ курсу ЛУФК Тарас Ліпкевич посів ІІІ місце у скретчі (групова гонка) і виконав норматив майстра спорту міжнародного класу. Вітаємо!

Стадник Олена – чемпіонка України

У м.Чернівцях з 25 до 30 вересня 2009р. проходив чемпіонат України зі стрільби з лука серед молоді. У кадетській віковій групі дев’ятикласниця ЛУФК Олена Стадник посіла перше місце у командному раунді і стала чемпіонкою України серед дівчат. У особистій першості Олена на 5 місці.

Вдалий дебют Ореста Скобельського у ролі головного тренера збірної Азербайджану

Вдало дебютував у ролі головного тренера жіночої збірної Азербайджану вихованець відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури, майстер спорту міжнародного класу Орест Скобельський. Збірна Азербайджану у командній першості обійшла визнаних фавориток росіянок, канадок, японок і набравши 42 очки, впевнено посіла І місце. Українки – четверті.

Фехтувальники ЛУФК на юніорському чемпіонаті України

У м.Миколаєві в період з 22 до 30 вересня проходив чемпіонат України з фехтування серед юніорів. Фехтувальники ЛУФК домінували у командах. Рапіристки Олександра Сенюта, Марта Лозинська (ІІ курс) та Педосенко Христина (11 клас) вибороли І місце і звання чемпіонів України, а Христина Педосенко стала ще й майстром спорту України. Хлопці-рапіристи Денис Ільїн (І курс) і Дикий Андрій (11 клас) – другі. Друге місце посіла і команда шпажисток, у складі якої виступали Анастасія Івченко (І курс) та Юлія Свистіль (10 кл.).

У особистій першості Олександра Сенюта – на третьому місці. Тепер Олександра Сенюта, Настя Івченко і лідер відділення Ксенія Пантєлєєва готуються до етапів Кубка світу та юніорського чемпіонату Європи.

Команди УФК з футболу поки що другі

Продовжується чемпіонат України з футболу серед дитячо-юнацьких команд у вищій лізі. Після 4-го туру команди УФК посідають такі місця:
-          8 клас (U-14) – ІІ місце;
-          9 клас (U-15) – 4 місце;
-          10 клас (U-16) – ІІ місце;
-          11 клас (U-17) – ІІ місце.

Українські ватерполісти – шістнадцяті в Європі

У м.Ханья (Греція) закінчився чемпіонат Європи з водного поло серед юніорів. Збірна України посіла на турнірі 16 місце. У складі збірної виступали 2 вихованці Львівського УФК; студенти ІІІ курсу Козинський Назар та Терличко Ігор.

Переможний дубль легкоатлеток ЛУФК на чемпіонаті України

У м.Ялта завершився чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР з легкої атлетики (спортсмени 1992р.н. і мол.). В бігу на 2000м з перешкодами переможний дубль здійснили вихованки заслуженого тренера України Михайла Сташківа. Юлія Кухар (І курс) посіла І місце з результатом 7.04,40, а другою стала одинадцятикласниця Оксана Райта – 7.09,72. Нагадаємо, що напередодні відзначилася ще одна вихованка Михайла Сташківа Ірина Бубняк, яка перемогла на дистанції 1500м. Дев’ятикласниця Юлія Чекан посіла 6 місце в бігу на 3000м.