Велосипедисти коледжу спорту - переможці чемпіонату України з парної гонки переслідування на треку

У Львові 26 - 29 квітня 2023 р. відбувся чемпіонат України та всеукраїнські змагання з велоперегонів на треку. Змагалися спортсмени юніорської та юнацьких вікових категорій.
  У парній гонці переслідування на 4км серед дівчат - юніорок (вік до 18 років) переможницями чемпіонату стали учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Кароліна Келюх та десятикласниця Єлизавета Дзіман. Учениця 9 класу Вероніка Арсеньєва у парі з львів'янкою Катериною Макаровою посіла ІІІ місце.

Софія Поцюрко та Вікторія Дячук - мультимедалістки юніорського Кубка України з веслування

8 медалей на двох вибороли студентки І курсу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко та Вікторія Дячук на юніорському Кубку України з веслування на байдарках і каное, який 24-28 квітня 2023 р. відбувся у м.Умані.

Футболісти Львівського коледжу спорту продовжують боротьбу за Кубок ДЮФЛУ

У період з 20 до 27 квітня 2023 р. відбулося ще три тури Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України 2023 року, у яких беруть участь чотири команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати". На загал, зіграно уже по 4-5 ігор.
ВІКОВА КАТЕГОРІЯ ДО 14 РОКІВ.
 За цей період команда 8 класу коледжу (на світлині) заграла три матчі і у всіх отримала перемоги: над ДЮФШ "Львів" 2:1 (голи на рахунку Іллі Коніва та Володимира Тупіся), "ДАФ" Дніпро 3:0 (відзначились Маркіян Панчишин, Матвій Кашуба, Матвій Кецик), ФК "Покрова" Львів 3:0 (забили Назар Четверіков, Максим Москвітін, Матвій Кашуба).

Футболісти Львівського коледжу спорту у фіналі всеукраїнської гімназіади

24-26 квітня 2023 р. у м.Івано-Франківську відбулися зональні змагання V літньої гімназіади України з футболу, у яких взяла участь команда Львівського коледжу спорту. Команда коледжу у Івано-Франківську представляла школярів Львівської області.
 У першому матчі львів'яни зустрічалися з господарями - збірною Івано-Франківської області. Наша команда першою відкрила рахунок - відзначився Дмитро Артимович. Але невдовзі господарям вдалося відігратися. 1:1 - так закінчилася ця зустріч.

Львівський коледж спорту запрошує на навчання

На навчання до закладу спеціалізованої освіти спортивного профілю із специфічними умовами навчання у 2023 році приймаються перспективні спортсмени у 7-11 класи на такі спортивні спеціалізації: бокс, веслування на байдарках і каное, вільна та жіноча боротьба, велоспорт, водне поло (хлопці), гандбол (дівчата), кульова стрільба, легка атлетика, санний спорт, стрільба з лука, сучасне п’ятиборство, фехтування, футбол.
 У коледжі створені усі необхідні умови для поєднання навчання й інтенсивних тренувань, можливості виїздів на навчально-тренувальні збори та змагання.

Гандболістки Львівського коледжу спорту у фіналі чотирьох кращих Кубка України

22 і 23 квітня 2023 р. у м.Броварах відбулися ігри 1/4 фіналу Кубка України з гандболу серед жіночих команд, у яких об'єднана команда Львівського коледжу спорту і НУ "Львівська політехніка" "Львівська політехніка - ЛФКС" зустрічалася з київським "Спартаком - ШВСМ".
У першому матчі перемогли львів'янки 26:20, у другому киянки взяли реванш 29:26. Але за результатами двох ігор завдяки кращій різниці закинутих і пропущених м'ячів "Львівська політехніка - ЛФКС" стала переможцем цієї чвертьфінальної пари і вийшла до фіналу чотирьох кращих команд України, які розіграють національний кубок.

Учні спортколеджу-переможці юнацького чемпіонату України з велоперегонів з трекових видів змагань

6 золотих, 4 срібні, 5 бронзових нагород вибороли учні Львівського коледжу спорту на юнацькому чемпіонаті України з велоперегонів на шосе з трекових видів програми, який 22-23 квітня відбуася у м.Жовкві. Змагалися спортсмени трьох вікових категорій.
 Першого дня змагань у командній гонці переслідування на 4км переможцями чемпіонату стали Ілля Стебельський (10кл.), Андрій Мечніков (8кл.) серед хлопців віком до 16 років, Арсен Мацьків (8кл) - серед хлопців віком до 14 років, Анастасія Додик (8кл.) - серед дівчат віком до 14 років. Кароліна Келюх (11кл.) та Єлизавета Дзіман (10кл.) посіли ІІ місце серед дівчат віком до 18 років, а Роман Лев (11кл.), Андрій Головченко (10кл.), Максим Щербацький (9кл.) і Владислав Голяк (8кл.) - третє серед юніорів до 18 років.

Дві вихованки Львівського коледжу спорту на одному подіумі

Тільки що у Загребі (Хорватія) завершився чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби, у якому у фінальному поєдинку вагової категорії до 50кг серед жінок зійшлися дві вихованки Львівського коледжу спорту: Оксана Лівач та Марія Стадник. Перемога була за досвідченішою і титулованішою Марією Стадник 9:4. Отож, європейське "золото" поїхало... в Азербайджан, Україні дісталося "срібло".

Студентка Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 10 000 м

У Ужгороді 21 квітня 2023 р. відбувся чемпіонат України з бігу на 10 000м.
Серед жінок віком до 23 років перемогу на чемпіонаті здобула студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська. Результат Уляни 35.03,05 хв - її особистий рекорд та виконання нормативу для участі у чемпіонаті Європи.

Додик-переможниця юнацького чемпіонату України з велосипедної багатоденки, Щербацький-срібний призер

У м.Білій Церкві 13-15 квітня 2023 р. відбувся юнацький чемпіонат України з велосипедної багатоденної гонки. Серед дівчат віком до 14 років переможницею чемпіонату стала учениця 8 класу Львівського коледжу спорту Анастасія Додик. Анастасія здобула перемоги на усіх трьох етапах, які проводились у програмі велогонки: двох групових гонках та індивідуальній.

Вихованки коледжу спорту Оксана Лівач та Юлія Ткач - срібні призерки чемпіонату Європи з боротьби

У Загребі (Хорватія) з 17 до 23 квітня 2023 р. триває чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби.
 У ваговій категорії до 50кг серед жінок срібною призеркою чемпіонату стала вихованка Львівського коледжу спорту Оксана Лівач. Цікаво, що у фіналі Оксана поступилася ще одній вихованці коледжу Марії Стадник, яка вже довший час виступає за Азербайджан. Рахунок фінальної зустрічі 4:9. Для Марії - це дев'ятий чемпіонський європейський титул!
 На шляху до фіналу Оксана Лівач перемогла італійку Емануелу Люцці 12:2 та Міглену Селішку з Болгарії 3:2.

Студент Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв перемагає у Бельгії

9 квітня 2023 р. у м.Нандрін (Бельгія) пройшла велосипедна гонка "MEMORIAL ANTOINE DEMOITIE'", яка блискавично завершилась для українських спортсменів. Серед юніорів U19 перемогу святкував студент І курсу Львіського коледжу спорту Данило Яковлєв, який провів у одиночному відриві 8 км, а третю сходинку виборов киянин Матвій Ушаков.

Вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільби

У столиці Перу м.Лімі 12-17 квітня 2023 р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби.
 У стрільбі з малокаліберного пістолета на 25м срібною призеркою світового Кубка стала вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець. У фінальній дуелі Анастасія з рахунком 26:28 поступилася китаянці Сішен Фенг.

Футбольні команди Львівського коледжу спорту стартували у Кубку ДЮФЛУ - 2023

Відбулися перші два тури Кубка Дитячо-юнацької футбольної ліги України - 2023, участь у яких беруть 4 команди Львівського коледжу спорту "УФК-Карпати".
У першому турі команди коледжу серйозного опору від суперників не відчули. Команди 11 і 9 класів 8 квітня зустрічалися з львівським ФК "Покрова" і впевнено перемогли 3:1 та 3:0. У одинадцятикласників забитими м'ячами відзначилися Дмитро Білецький, Дмитро Артимович та Артем Копил, у дев'ятикласників - Владислав Вітовський - двічі і Роман Богдан.

Четверо вихованок Львівського коледжу спорту візьмуть участь у чемпіонаті Європи з боротьби

17 квітня 2023 р. у м.Загребі (Хорватія) стартує чемпіонат Європи з видів спортивної боротьби.
 У складі жіночої збірної України участь у чемпіонаті візьмуть відразу четверо вихованок Львівського коледжу спорту. Це Оксана Лівач, Лілія Горішна, Марія Винник та Юлія Ткач.