Третє «срібло» Онопка і Мацкевича на світовому чемпіонаті

\"\"
У м. Мюнхені (Німеччина) на чемпіонаті світу з кульової стрільби 8 серпня 2010р. відбулися змагання в стрільбі по рухомій мішені у вправі МГ-11а (стрільба на 50м. із змінною швидкістю). Третю срібну нагороду на чемпіонаті завоювали вихованці Львівського училища фізичної культури Владлен Онопко та Ігор Мацкевич. У складі збірної команди України хлопці посіли ІІ місце у командній стрільбі серед юніорів. Результат українців – 1133 очки. Попереду фіни, які набрали на 10 очок більше.
У особистій першості Онопко четвертий – 384 очки. Причому, третє місце Владлен програв чеху Йозефу Ніклу у перестрілці. Ігор Мацкевич з результатом 371оч. на 12 місці. Переміг фінн Томмі-Пекка Хейккіла.

Хлопці – борці дівчат не підтримали

У м. Сараєво (Боснія і Герцеговина) 8 серпня 2010р. закінчився чемпіонат Європи серед кадетів. В змаганнях борців – вільників українці виступили менш вдало ніж дівчата. На їх рахунку лише 2 бронзові нагороди і 8 місце у командному заліку. Бронзовими призерами Чемпіонату стали Федір Карабібер у ваговій категорії до50кг та Рустам Джафарян у в/к 63кг.
У змаганнях взяли участь і двоє вихованців УФК. У вазі до 58кг. – Микола Бурдан свій перший поєдинок програв французу Зелімхану Хаджеву 0:2 і в результаті посів 13 місце. Віталій Руденко (в/к 54кг.) програв Фаруху Алабарову з Азербойжану 1:2(1:0, 0:1, 0:1) і закінчив змагання на 14 позиції.

“Галичанка” розбігається

Цьогорічні випускниці відділення гандболу ЛУФК, гравці основного складу ГК «Галичанка»Львів Галина Матвійчук, Марія Тимцюрак та Уляна Дячун поїхали шукати кращу долю у Одесу. Про це повідомив головний тренер команди Василь Козар.

У Горлової і Кришталь човни стрімкі.

У м. Дніпропетровську 29липня – 2 серпня 2010р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед учнів ДЮСШ і СДЮШОР «Стрімкі човни». Трьохразовою переможницею чемпіонату стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Горлова. разом з одинадцятикласницею Олександрою Кришталь Настя спочатку двічі перемогла у заїздах байдарок-двійок на 500м. (час – 1.58,40) і 1000м.(4.17,32), а потім ще й довела, що рівних їй в Україні немає і в байдарці-одиночці (К-1). 500м Настя подолала за 2хв.13,6сек. Олександра ж змагалась за звання сильнішої веслярки на дистанції 1000м., де фінішувала третьою. Однак, цього виявилося достатньо, щоб звернути на себе увагу тренерів юніорської збірної команди України на наступний сезон.
В змаганнях веслярів-каноїстів учні ЛУФК Ростислав Бандуровський та Юрій Фарисей фінішували третіми у «двійці» на 1000м (4.18,6) та четвертими на 500м (2.,1,74). В каное-одиночці на 1000м Фарисей також четвертий з часом 4.43,98.

У чемпіонському поєдинку Котельник програв.

У м. Сент-Луїсі (США) 7серпня 2010р. пройшло боксерське шоу, центральним поєдинком якого був бій за звання чемпіона світу за версіями WBC і IBF. У першій на півсередній вазі (63,5кг) вихованець ЛУФК Андрій котельник зустрівся з володарем чемпіонських поясів американцем Девоном Александером. Практично весь бій Андрій провів у атаках і контролював хід поєдинку. Однак, всі три судді віддали перевагу американцю з однаковим рахунком 116-112. Вдома, як кажуть, і стіни помагають.
Джерело: www. allboxing.ru

В активі борчинь ЛУФК 5 європейських медалей

Другий день змагань юнацького європейського чемпіонату з жіночої боротьби (м.Сараєво 5-6 серпня 2010р.) приніс вихованкам ЛУФК ще дві нагороди. До «золота» Тетяни Кіт, «срібла» Оксани Гергель та «бронзи» Тетяни Лавренчук додалися ще дві бронзові медалі Богдани Ящук та Лариси Скоблюк.

Тетяна Кіт – чемпіонка Європи з боротьби

Тетяна КітУ м.Сараєво (Боснія і Герцеговина) триває чемпіонат Європи-2010 з видів боротьби серед кадетів (спортсмени віком до 16 років). 5 серпня боротьбу розпочали дівчата. У ваговій категорії до 56 кг чемпіонкою Європи стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Тетяна Кіт.  Готував чемпіонку до змагань Заслужений тренер України Олег Сазонов.
Підтримала Таню і учениця 11 класу Оксана Гергель (тренер Андрій Пістун). У Оксани – 2 місце. У вазі до 65кг Україну представляла ще одна вихованка ЛУФК – студентка І курсу Тетяна Лавренчук (тренер Олег Сазонов). B активі Тані – бронзова медаль.
У найлегшій ваговій категорії до 38кг десятикласниця Ірина Вавричин у першому поєдинку поступилась Марії Канату з Молдови 1:2 (1:0. 2:4, 0:1) і посіла 7 місце.

Іван Бідняк завоював першу українську ліцензію на олімпіаду-2012

У м.Мюнхені (Німеччина) розпочався ювілейний 50-ий чемпіонат світу з кульової стрільби. В стрільбі з пневматичного пістолета на 10м (вправа ПП-3) високе 7 місце і першу для України олімпійську ліцензію на Ігри-2012 лондонської олімпіади завоював вихованець Львівського училища фізичної культури Іван Бідняк (вип.2003р.). Результат Івана – 681,3 очка.

Мацкевич і Онопко збирають медалі світової першості

Ігор МацкевичНа чемпіонаті світу з кульової стрільби (м. Мюнхен, 29липня-11серпня 2010р.) вступили в боротьбу стрільці по «рухомій мішені». У складі юніорської збірної команди України 2 вихованці ЛУФК – цьогорічний випускник Ігор Мацкевич та студент І курсу Владлен Онопко.
У першій вправі ГП-12(стрільба з пневматичної гвинтівки на 10м.) Онопко посів 5 місце. Його результат 558очок і фінну Томі-Пекка Хеккіла, який четвертий, Владлен програв тільки за якісними показниками, Ігор Мацкевич - на 6місці (557оч.). Перемогли ж росіяни. Першим став Юрій Довгаль (561оч.), другий – Александр Науменко(566оч.).
У команді наші хлопці – срібні призери світового чемпіонату! Золото – у росіян.
У наступній вправі ГП – 11а(стрільба на 10м. по «рухомій мішені» із змінною швидкістю) Мацкевич і Онопко у командних змаганнях вдруге другі! Попереду знову росіяни.
У особистих змаганнях Ігор Мацкевич – бронзовий медаліст!

До європейського «золота» Вергелес додав «срібло»

У м.Москві (Російська Федерація) закінчився чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
У змаганнях каное-двійок на 200м вихованець ЛУФК Віталій Вергелес з полтавчанином Денисом Камеріловим посів ІІ місце і до Європейського золота на 500м додав ще й континентальне «срібло» на вдвічі коротшій дистанції.

«Галичанка» їде до Франції

27 липня 2010р. у штаб-квартирі Європейської федерації гандболу у Відні (Австрія) відбулося жеребкування гандбольних єврокубків сезону – 2010/2011. У Кубку Виклику (Women'sChallengeCup) Львівська «Галичанка» в третьому раунді зустрінеться з французьким клубом «Серкль Німc». Перша гра пройде у Франції 13/14 листопада, матч – відповідь – через тиждень у Львові.

Віталій Вергелес – чемпіон Європи

Віталій ВергелесУ м.Москві (Російська Федерація) розпочався чемпіонат Європи-2010 з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та юнаків. У фінальному заїзді каное-двійок на дистанцію 500м чемпіоном Європи став український екіпаж у складі львів’янина, вихованця ЛУФК Віталія Вергелеса та Дмитра Камерілова з Полтави. Час чемпіонів – 1.42,504. На фініші українці обійшли російську та угорську «двійки».

Дем'янюк У Європі двадцять перший

Дмитро Дем янюкНа чемпіонаті Європи з легкої атлетики (м.Барселона, 26 липня-1 серпня 2010р.) закінчились змагання стрибунів у висоту.
Початкові висоти атлети долали під страшенною зливою. Тому не всі спортсмени змогли пристосуватись до таких умов. В їх числі і львів’янин, вихованець ЛУФК Дмитро Дем'янюк. Дмитро зупинився на висоті 219см, не зумів подолати кваліфікацію і в кінцевому рейтингу опинився на 21 місці.

Юрій Майборода привітав Благіню

Юлія Благіня27 липня 2010р. в управлінні з питань фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації відбулося вшанування срібного призера молодіжного чемпіонату світу та чемпіонки Європи 2010р. з жіночої боротьби Юлії Благіні. Лауреатку вітали начальник управління Юрій Майборода та директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак. Очільники Львівського спорту вручили Юлі гарний букет квітів, грошову винагороду та побажали пройти всі щаблі кар’єрного спортивного зростання аж до вершини Олімпу.

Олександр Чижевський завершив спортивну кар’єру

Олександр ЧижевськийВихованець відділення футболу ЛУФК, рекордсмен вищої ліги (прем’єр-ліги) чемпіонату України з футболу за кількістю проведених матчів (401) Олександр Чижевський завершив кар’єру професіонального футболіста і став помічником головного тренера ужгородського „Закарпаття” Ігора Гамули.