Володимир Шаран – головний тренер ПФК „Олександрія”

Вихованець відділення футболу ЛУФК, 38 річний Володимир Шаран призначений головним тренером першолігової команди ПФК „Олександрія” з одноіменного міста. Про це повідомив офіційний сайт клубу.

Вихованці ЛУФК серед лауреатів гран прі „Іван Яригін-2010”

У м.Красноярську (Росія) 29-31 січня 2010р. пройшов престижний міжнародний вже ХХІ турнір з вільної боротьби „Гран Прі Іван Яригін”, який започаткував новий сезон для елітних спортсменів. Українці завоювали на ньому 6 медалей.

Андрій Бендер і Андрій Савченко треті у Туреччині

Юнацька збірна команда України з футболу (U-16) посіла ІІІ місце на представницькому турнірі „Кубок Егейського моря”, який з 24 до 30 січня 2010р. проходив у турецькому Ізмірі. У малому фіналі за ІІІ місце українці здолали чехів з рахунком 2:0.
У складі збірної України добре зарекомендували себе десятикласники Львівського училища фізичної культури Андрій Бендер і Андрій Савченко (тренер – Заслужений тренер України Ярослав Дмитрасевич).
Для синьо-жовтих ці змагання були одним з етапів підготовки до кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи-2011, який пройде у жовтні цього року. Суперниками нашої команди будуть збірна Нідерландів, Латвії та Сан-Марино.

Юлія Свистіль набирає в рейтингу

У м.Києві 19-23 січня 2010р. проходив чемпіонат України з фехтування серед кадетської вікової групи. У фехтуванні на шпагах серед дівчат 6 місце посіла десятикласниця ЛУФК Юля Свистіль. Це її перший вагомий успіх на Всеукраїнській першості.
В змаганнях рапіристів одинадцятикласник Андрій Дикий на 8 позиції.

УФКівський фінал у Броварах

У м.Броварах 25-27 січня 2010р. пройшов Кубок України з вільної боротьби. У змаганнях юніорів 2 золоті та 2 срібні нагороди вибороли вихованці відділення вільної боротьби Львівського училища фізичної культури.

Юрій Баландюк – володар Кубка України

Вихованець відділення вільної боротьби ЛУФК Юрій Баландюк став переможцем Кубка України з вільної боротьби, який 27 січня 2010р. завершився у Броварах. У ваговій категорії до 60кг Юрій у фінальній сутичці здолав Любомира Симака з Івано-Франківська. До речі, саме у цій категорії виступає ще один вихованець ЛУФК, один з лідерів національної збірної Василь Федоришин, який у ці дні змагається на гран прі „Іван Яригін” у м.Красноярську.
            ІІІ місце у ваговій категорії до 55кг посів минулорічний випускник училища Сергій Недокіс, для якого ці змагання стали дебютом у «дорослій» боротьбі.
            Тепер на українських борців чекають старти на Київському Міжнародному турнірі, присвяченому видатним українським борцям (18-22 лютого).

Результати виступу борців ЛУФК на міжнародному турнірі ”Кубок Л.Дуная”

22-24 січня 2010р. у м.Харкові пройшов традиційний, уже ХХІ молодіжний юнацький турнір з вільної боротьби на Кубок Заслуженого тренера України Л.Дуная. Перше місце на турнірі посів Микола Бурдан (в/к до 58кг). Другим став Артем Папроцький (в/к до 50кг). Треті місця посіли Олег Стуков (до 46кг), Павло Кіпень (до 58кг) та Назар Криницький (до 76кг).

Андрій Садовий опікується проблемами ЛУФК

Андрій Садовий29 січня 2010р. у Львівській міській раді відбулася нарада за участю міського голови Андрія Садового. Серед інших на нараді розглядалося питання вдосконалення роботи Львівського училища фізичної культури, зокрема проведення ремонту І-ІІІ поверхів гуртожитку з метою доведення їх до рівня ІV поверху, де проведений євроремонт і розміщена академія футболу „Карпати”. Досягнута домовленість про проведення ще однієї наради за участю голів окремих депутатських комісій Львівської обласної ради.
У нараді взяв участь директор училища Степан Родак.

Микола Кміть зустрівся з олімпійцями

29 січня 2010р. Голова Львівської облдержадміністрації зустрівся з членами олімпійської збірної команди України від Львівщини, серед яких були і вихованці відділення санного спорту ЛУФК Юрій Гайдук, Тарас Сеньків, Роман Захарків.
Микола Кміть побажав олімпійцям повернутися з медалями і подарував їм для заступництва образ святого Юрія-Побідоносця.
Під час зустрічі були обговорені питання подальшого розвитку санного спорту у регіоні. На зустрічі був присутній і директор Львівського училища фізичної культури Степан Родак.

Борчині ЛУФК домінували на Кубку України

4 золоті, 4 срібні, 6 бронзових нагород завоювали вихованки відділення боротьби Львівського училища фізичної культури на Кубку України з жіночої боротьби, який 24-27 січня 2010р. пройшов у Броварах.

Дем’янюк третій у Чехії

Вихованець відділення легкої атлетики і вчителя виду спорту ЛУФК Валерія Лебедюка Дмитро Дем’янюк продовжує демонструвати хорошу форму на змаганнях зимового циклу на міжнародному турнірі зі стрибків у висоту «Бескидська планка» у м.Трінец, що у Чехії, Дмитро здолав 227см і посів 3 місце. А переміг у змаганнях чинний чемпіон Європи у приміщенні, рекордсмен Росії (240см) Іван Ухов. Його результат – 234см.

На Кубку України Сойко перестріляв Олімпійського чемпіона

Сенсаційно закінчилися змагання за Кубок України з кульової стрільби, які у продовж п’яти днів, з 19 до 23 січня 2010р., тривали у м.Львові. У вправі МП-10 (швидкісна стрільба з пістолета на 25м) несподівано переміг першокурсник Львівського училища фізичної культури Кирило Сойко. Кирило набрав 5660 очків і на очко випередив ще одного вихованця ЛУФК, вже титулованого Романа Бондарука. Тільки третє місце у цій вправі з сумою 564 очки посів олімпійський чемпіон Пекіна Олександр Петрів.

Роман Захарків у складі Олімпійської команди

21 січня 2010р. виконком Національного Олімпійського комітету України затвердив склад офіційної делегації для участі у ХХІ зимових Олімпійських іграх у м.Ванкувері (Канада). У складі делегації 41 спортсмен, які представляють 8 видів спорту. В числі спортсменів троє вихованців відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури. Це випускники Юрій Гайдук, Тарас Сеньків та студент ІІ курсу Роман Захарків. Серед резервістів і минулорічна випускниця УФК Марина Галайджян (також санний спорт).

Шемякіна виграла Кубок світу у Катарі

Вихованка відділення фехтування Львівського училища фізичної культури Яна Шемякіна посіла І місце на етапі Кубка світу, який 25 січня 2010р. йшов у Катарі. У фіналі Яна впевнено здолала угорку Емесе Шаш 15:8.
Бронзовий призер чемпіонату світу-2009, минулорічна випускниця ЛУФК Анфіса Почкалова посіла 39 місце, а учениця 11 класу, кандидат на участь у І юнацьких Олімпійських іграх Ксенія Пантєлєєва на 49 позиції. Для Ксенії це був дебют на змаганнях такого рівня.

Дмитро Дем’янюк показав кращий результат сезону у світі

16 січня 2010р. у манежі ЛДУФК пройшов ХІ Меморіал Олексія Дем’янюка зі стрибків у висоту. Вихованець відділення легкої атлетики Львівського училища фізичної культури Дмитро Дем’янюк стрибнув на 231см і показав кращий результат сезону у світі. Дмитро сповнений оптимізму і розраховує поборотися за медалі зимового чемпіонату світу, який у березні пройде у Катарі. Третє місце на меморіалі посів ще один вихованець ЛУФК Віктор Шаповал. Його результат – 223см.