HomeContactsSite MapУкраїнська

Home

Владислав Железнов - чемпіон України з боксу серед юніорів!

more >>>

УЧЕНЬ 8 КЛАСУ ЗАПОЛЬСЬКИЙ МИКИТА СТАВ СРІБНИМ ПРИЗЕРОМ ЧЕМПІОНАТУ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНАКІВ!

more >>>

УФК-КАРПАТИ U-14 ВОЛОДАРІ "КУБКУ ЛЕГЕНД"

more >>>

Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турнііру

more >>>

Вихованці УФК-Карпати (вікова група U-14) беруть участь у турнірі "Кубок легенд"

more >>>

УФК-Карпати (U-17) представлятиме наш регіон на вирішальному етапі шостої Всеукраїнської Гімназіади

more >>>

Шевченківські дні

more >>>

Колектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!

more >>>

“ГІМНАЗІАДA”: УФК-Карпати перемогли Миколаївську область та вийшли у фінальну частину турніру!

more >>>

Результати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. Ужгород

more >>>

“Гімназіада”: УФК-Карпати U-17 здобули перемогу над ДЮСШ “Рух”

more >>>

Команда УФК-Карпати U-16 вийшла у півфінал “ЗИМОВОГО КУБКУ ДЮФЛУ”

more >>>

“Меморіал Юста”: команда УФК-Карпати U-17 поступилась “Погоні”

more >>>

Результати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спорту

more >>>

Учениці 10-11 класу відділення гандболу посіли І місце на другому етапі Чемпіонату України