50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба


Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільби

 
            У м.Чернігові 17-21 квітня 2021 р. відбулися традиційні всеукраїнські змагання "Поліське полювання" зі стрільби серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
        У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м переможцем змагань став учень 10 класу Львівського коледжу спорту Олег Курій. За сумою двох стартів Олег набрав 1218 очків і на 9,2 пункти випередив найближчого суперника Івана Русаленка з Полтави. Однокласник Олега Арсен Петренко посів 4 місце. 

Учні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброї

            У м.Львові 17-21 березня 2021 р. відбувся командний чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат віком до 18 років. У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м бронзовими призерами чемпіонату серед юнаків стала збірна команда Львівської обл. у складі семикласника Львівського коледжу спорту Івана Єлманова та учнів 10 класу Олега Курія і Арсена Петренка
 

Чучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільби

У Львові 6-11 лютого 2021р. відбувся зимовий чемпіонат України з кульової стрільби.
    У стрільбі з пневматичного пістолета на 10м зимовою чемпіонкою України стала учениці 10 класу Львівського коледжу спорту Яна Чучмарьова (на фото). 
Гліб Кігітов - бронзовий призер міжнародного онлайн чемпіонату зі стрільби

     Студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Гліб Кігітов (на фото) посів ІІІ місце у стрільбі з пістолета (вправа ПП-3) на Міжнародному онлайн чемпіонаті зі стрільби з пневматичної зброї, який 12-13 грудня 2020р. організувала Федерація стрільби Індії. 

Гліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020

    У м.Білостоку (Польща) 26-29  листопада 2020р. відбулися традиційні міжнародні змагання "Відкритий польський старт "Калібр-2020" зі стрільби з пневматичної зброї. 

Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішені

      У Львові 13-18 листопада 2020р. відбувся Відкритий кубок України зі стрільби з пневматичної зброї. 
Гудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброї

      У м.Львові 13-18 листопада 2020р. відбувся Відкритий кубок України зі стрільби з пневматичної зброї у олімпійських вправах. 

Крістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішені

     У м.Львові 18-23 жовтня 2020р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат віком до 18 років. 
Марія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільби

    У м.м.Вінниці та Львові 18-23 жовтня 2020р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат віком до 18 років. 

Гліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді

    У м.Львові 7-12 жовтня відбулася пістолетна частина чемпіонату України з кульової стрільби серед молоді віком до 23 років. 

Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільби

          У м.Вінниці 1-6 жовтня відбулася гвинтівочна частина чемпіонату України з кульової стрільби серед молоді віком до 23 років.
        Серед чоловіків мультимедалістом молодіжного чемпіонату став цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий (на фото). 

Олег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільби

      м.Вінниці 16-21 вересня відбулася перша частина чемпіонату України з кульової стрільби у олімпійських вправах - вже традиційно тут змагалися гвинтівочники.
      У стрільбі з пневматичної гвинтівки (вправа ГП-6) переможцем чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту Олег Царьков. 
 

Вихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня

     Виконком відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській обл. визначив найкращого спортсмена Львівщини за результатами серпня 2020 року. 


Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішені

У м. Львові 18-24 серпня відбувся чемпіонат України зі стрільби по рухомій мішені.
     У вправі ГП-12 (повільний+швидкий рух мішені) чемпіонкою України стала вихованка Львівського коледжу спорту Крістіна Гілевич. 
Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року

     Напередодні Дня коледжу, який відзначається 6 травня – у день святого Юрія-Переможця – небесного покровителя закладу, Львівський коледж спорту визначив традиційну символічну десятку кращих спортсменів за результатами 2019 року.
         Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html