50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Марія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільби


У м.м.Вінниці та Львові 18-23 жовтня 2020р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юнаків і дівчат віком до 18 років.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки бронзовою призеркою юнацького чемпіонату стала минулорічна випускниця Львівського коледжу спорту Марія Сулик (на фото). У командній першості Марія разом зі своїми подругами по збірній Львівської області одинадцятикласницею коледжу Вірою Павелко та ученицею 9 класу Анною Єлмановою посіла 4 місце.
Серед пістолетниць бронзову медаль виборола учениця 8 класу Катерина Соліна. У командній стрільбі Катерина разом з одинадцятикласницею Ксенією Зінчук та дев'ятикласницею Вікторією Куліковою на першому місці!
Четверте місце серед хлопців-пістолетників посіло львівське тріо у складі Тимофія Куріпка (11кл), Володимира Поліщука та Романа Плескуна (обидва І курс). 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільбиУчні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброїЧучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільбиГліб Кігітов - бронзовий призер міжнародного онлайн чемпіонату зі стрільбиГліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року