50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Гліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді


У м.Львові 7-12 жовтня відбулася пістолетна частина чемпіонату України з кульової стрільби серед молоді віком до 23 років.
У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-3) чемпіоном України став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Гліб Кігітов (на фото). У фінальній дуелі Гліб впевнено переміг рівнянина Дмитра Гонту 240,2 на 233,5.
У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м (вправа МП-5) рівних не було одногрупнику Гліба Юрію Колеснику. Для перемоги Юрію вистарчило 579 очків.
Дві бронзові нагороди в активі першокурсника Назарія Козія. Назарій посів треті місця у вправах МП-5 та МП-8 (швидкісна стрільба на 25м). 4 місце в МП-8 посів Юрій Колесник, п'яте - Гліб Кігітов.
Переможницею у стрільбі змішаних команд (ПП-мікст) стала вихованка коледжу Поліна Колесникова, яка сьогодні виступає за Дніпро, звідки родом. У вправі МП-5 Поліна - бронзова призерка. 4 місце тут посіла учениця 11 класу Ксенія Зінчук.
Як ми вже повідомляли, гвинтівочники змагалися напередодні у Вінниці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільбиУчні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброїЧучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільбиГліб Кігітов - бронзовий призер міжнародного онлайн чемпіонату зі стрільбиГліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року