50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : Павло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року


       Напередодні Дня коледжу, який відзначається 6 травня – у день святого Юрія-Переможця – небесного покровителя закладу, Львівський коледж спорту визначив традиційну символічну десятку кращих спортсменів за результатами 2019 року.
         Вчетверте поспіль найкращим спортсменом коледжу визнаний заслужений майстер спорту з кульової стрільби Павло Коростильов (вип.2019 року, на фото).
         На завершення свого навчання у коледжі Павло на двох чемпіонатах Європи виборов 4 золотих, 5 срібних, 1 бронзову нагороди! У доробку талановитого атлета також «бронза» II Європейських ігор та вже після закінчення - «золото» Всесвітніх ігор військовослужбовців.
         Друге місце у рейтингу посіла студентка I курсу борчиня Марія Винник. 2019 року Марія посіла треті місця на чемпіонатах Європи та світу серед юніорів, передолімпійському тестовому турнірі в Токіо та п’яті місця на молодіжній світовій першості і командному Кубку світу.
         Третій у рейтингу ще один представник відділення боротьби Данило Стасюк (II курс). Таке високе місце Данилу дали треті місця  на молодіжному чемпіонаті світу та юніорській першості Європи.
         На четвертому місці представниця стрільби з лука Жанна Наумова (I курс). У минулому році Жанна стала переможницею та срібною призеркою юніорського чемпіонату Європи, посіла 4 місце на молодіжному чемпіонаті світу, двічі вигравала континентальний юніорський Кубок.
         П’ятірку кращих замкнув стрілець Юрій Колесник (III курс). У активі Юрія у 2019 році три срібні медалі чемпіонату Європи та одна – Кубка світу серед молоді.
         Шостий у рейтингу – минулорічний випускник Юрій Ідзінський. Коледж Юрій закінчив, ставши срібним медалістом молодіжного та юніорського чемпіонатів Європи з вільної боротьби.
         На сьомій позиції бронзова призерка юніорського чемпіонату світу з жіночої боротьби другокурсниця Анастасія Алпеєва.
         Далі у рейтингу кращих студент II курсу Денис Баблюк. Денис займається стрільбою по рухомій мішені і звітного року він виборов 2 золоті та 3 срібні нагороди юніорських чемпіонатів Європти.
         Відразу за Денисом Баблюком розмістилася ще одна представниця цього виду стрілецького спорту Крістіна Гілевич (вип. 2019 р.). На чемпіонаті Європи зі стрільби по рухомій мішені серед юніорів Крістіна здобула 2 золоті медалі і встановила два юніорські рекорди Європи.
         Замкнула десятку кращих учениця 9 класу Яна Чучмарьова. Незважаючи на свій юний вік, Яна – чемпіонка Європи, четверта лауреатка Кубка світу зі стрільби з пістолета серед молоді віком до 20 років.
         Спортивно-методична рада коледжу відзначає також успішні виступи на офіційних міжнародних змаганнях борчинь Вероніки Рябоволової, Оксани Чудик, Соломії Винник, п’ятиборців Ольги Клуннікової, Валентина Ільківа, Юрія Ковальчука, велосипедистів Микити Яковлєва і Соломії Лукачук, стрільця Романа Плескуна, стрільця з лука Олександра Панциру, фехтувальника Данила Гойди та інші.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Кульова стрільба

Кульова стрільба

Учні коледжу Олег Курій і Віра Павелко серед переможців змагань "Поліське полювання" зі стрільбиУчні спортколеджу - бронзові призери командного чемпіонату України зі стрільби з пневматичної зброїЧучмарьова, Кігітов та Колесник - переможці зимового ЧУ зі стрільбиГліб Кігітов - бронзовий призер міжнародного онлайн чемпіонату зі стрільбиГліб Кігітов і Яна Чучмарьова - переможці міжнародних змагань "Відкритий польський старт"Калібр-2020Катерина Суліма - срібна призерка Кубка України зі стрільби по рухомій мішеніГудзий і Селедцова - абсолютні переможці кубка України зі стрільби з пневматичної зброїКрістіна Гілевич - чемпіонка України зі стрільби по рухомій мішеніМарія Сулик та Катерина Соліна – бронзові призерки юнацького чемпіонату України зі стрільбиГліб Кігітов та Юрій Колесник - чемпіони України з кульової стрільби серед молоді Гудзий та Коваль - мультимедалісти молодіжного чемпіонату України з кульової стрільбиОлег Царьков - переможець і дворазовий срібний призер чемпіонату України з кульової стрільбиВихованка коледжу спорту Юлія Коростильова - найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпня Гілевич, Кізима та Баблюк на подіумі чемпіонату України зі стрільби по рухомій мішеніПавло Коростильов – найкращий спортсмен Львівського коледжу спорту за результатами 2019 року