50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное


Вихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафону

        У м.Вінниці 12-15 липня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслувального марафону на байдарках і каное.
      У перегонах на байдарках-двійках на дистанцію 26,2км срібною призеркою чемпіонату у парі з киянкою Анастасією Юркевич стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Іванна Андрухів. Час срібних медалісток - 2год 18хв 07сек.

Студентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четверта

       У м.Познані (Польща) 24-27 червня 2021 р. відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.
       У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м 4 місце серед жінок посів український екіпаж у складі студентки ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерії Терети та Олени Циганкової з Рівного. Бронзовим призеркам Анніці Лоске та Офелії Преллер з Німеччини українки поступилися лише 0,024сек.
    На дистанції 200м ситуація повторилася. І тут Валерія та Олена знову четверті з відставанням від ІІІ місця, яке дісталося полячкам, 0,083сек

Четверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслування

           У період з 24 до 27 червня 2021 р. у польській Познані відбудеться чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років та юніорів.

Учні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслування

            У м.Ковелі 9-13 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Змагалися юні веслярі віком до 16 і до 14 років.
      Серед шістнадцятилітніх дворазовою чемпіонкою України стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко. Софія перемогла у перегонах на одномісних байдарках на дистанцію 200м та у байдарці-двійці на 500м. У байдарці-двійці Софії асистувала її однокласниця Вікторія Дячук.
            У байдарці-одиночці на 500м Софія - срібна призерка. Вікторія тут на п'ятому місці.
Десятикласник Сергій Данько у парі з учнем дев'ятого класу Артемом Ямковим вибороли срібні медалі у перегонах на каное-двійках на 200м, стали бронзовими призерами на 500 та посіли 5 місце на 1000м.

Вихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслування

        У м.Познані (Польща), де 3 червня 2021 р. розпочався чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное, розіграні перші нагороди континентальної першості.

Вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каное

          У м.Дніпрі 26-29 травня 2021 р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам'яті тренера Вячеслава Сорокіна.
           У перегонах на каное-двійках (змішані екіпажі) чемпіонами України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета та недавній випускник закладу Тарас Мазовський.
         Окрім цієї перемоги в активі Валерії ще дві срібні нагороди у каное-двійці серед жінок. Разом із своєю напарницею Оленою Циганковою з Рівного Валерія посіла ІІ місце у олімпійському відборі на дистанції 500м, де дівчата поступились лише першим номерам збірної Людмилі Лузан та Анастасії Четверіковій, та на 200м.

Вихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслування

          У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. паралельно з молодіжною першістю відбувся і юніорський чемпіонат України з веслування на байдарках і каное - змагалися веслярі віком до 18 років.
        У перегонах на байдарках-четвірках на дистанцію 200м переможницею чемпіонату у складі збірного екіпажу стала учениця 10 класу Львівського коледжу спорту Софія Поцюрко.    
         У байдарці-двійці на цю ж дистанцію Софія посіла ІІІ місце.

Валерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України

           У м.Дніпрі 20-24 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді віком до 23 років.
        В перегонах каноїсток чотириразовою чемпіонкою України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла у одномісному човні на дистанцію 500м, у парі з рівнянкою Оленою Циганковою у каное-двійці на 200 і 500м та разом з випускником коледжу Тарасом Мазовським у каное-двійці змішаними екіпажами. Окрім того, Валерія посіла ІІІ місце у каное-одиночці на 200м.

Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каное

           У м.Сегеді (Угорщина) 14-16 травня 2021 р. відбувся перший цьогоріч етап Кубка світу з веслування на байдарках та каное.
         У перегонах на двомісних каное на дистанцію 500м бронзовими призерами Кубка став український дует у складі вихованця Львівського коледжу спорту Віталія Вергелеса та ковельчанина Андрія Рибачка.

Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування

       У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021 р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської серед дорослих спортсменів були розіграні нагороди і юніорського Кубка - змагалися спортсмени віком до 18 років.
              У перегонах на байдарці-четвірці на дистанцію 200м перемогу здобув екіпаж зб.Львівської обл., у якому веслували учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко.

Вихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслування

             У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021р. відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам"яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
             В перегонах жінок на каное триразовою переможницею Національного Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла на одномісному каное на дистанцію 1000м, у каное-двійці на 1000м, у каное-двійці (змішані екіпажі) на 200м, а також посіла ІІ місце у каное-двійці на 500м.

Тарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірній

         9 квітня 2021р. у м.Дніпрі стартував Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
       Особливу увагу фахівців привернули перегони на двомісних каное на олімпійській дистанції 1000м. Україна у цьому виді змагань вже має олімпійську ліцензію, а от, хто поїде до Токіо, поки невідомо.

Вікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдарках

          У м.Дніпрі, де у ці дні відбувається дорослий Кубок України з веслування на байдарках і каное, свій Кубок розігрують спортсмени віком до 18 років.

Чергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку України

       10 квітня 2021р., у другий день змагань за Кубок України з веслування з веслування на байдарках і каное, який у ці дні триває у Дніпрі, чергові перемоги здобули студентки Львівського коледжу спорту.
       Третьокурсниця Валерія Терета у парі з франківчанкою Ольгою Крикун посіла перше місце у перегонах на двомісному каное на дистанції 1000м.

Студентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каное

        У м.Дніпрі 9 квітня 2021р. розпочався Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
        У перший день змагань переможницею Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета.  

Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти