50 років1971 - 2021

Веслування на байдарках і каное

Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021 р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської серед дорослих спортсменів були розіграні нагороди і юніорського Кубка - змагалися спортсмени віком до 18 років.
              У перегонах на байдарці-четвірці на дистанцію 200м перемогу здобув екіпаж зб.Львівської обл., у якому веслували учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко.

Вихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021р. відбувся Кубок України з веслування на байдарках і каное пам"яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
             В перегонах жінок на каное триразовою переможницею Національного Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета. Валерія перемогла на одномісному каное на дистанцію 1000м, у каное-двійці на 1000м, у каное-двійці (змішані екіпажі) на 200м, а також посіла ІІ місце у каное-двійці на 500м.

Тарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірній

9 квітня 2021р. у м.Дніпрі стартував Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
       Особливу увагу фахівців привернули перегони на двомісних каное на олімпійській дистанції 1000м. Україна у цьому виді змагань вже має олімпійську ліцензію, а от, хто поїде до Токіо, поки невідомо.

Вікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдарках

У м.Дніпрі, де у ці дні відбувається дорослий Кубок України з веслування на байдарках і каное, свій Кубок розігрують спортсмени віком до 18 років.

Чергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку України

10 квітня 2021р., у другий день змагань за Кубок України з веслування з веслування на байдарках і каное, який у ці дні триває у Дніпрі, чергові перемоги здобули студентки Львівського коледжу спорту.
       Третьокурсниця Валерія Терета у парі з франківчанкою Ольгою Крикун посіла перше місце у перегонах на двомісному каное на дистанції 1000м.

Студентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каное

У м.Дніпрі 9 квітня 2021р. розпочався Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
        У перший день змагань переможницею Кубка стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета.

Двадцятеро вихованців коледжу у національній збірній команді України з веслування

Відразу двадцятеро вихованців Львівського коледжу спорту увійшли до складу національної збірної України з веслування на байдарках і каное, який затвердила Федерація каное України на 2021 рік.

Вихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) 27 вересня завершився Кубок світу з веслування н байдарках і каное - єдиний цьогоріч старт для світової веслувальної еліти, що надало йому особливого статусу.
     У перегонах на каное-двійках змішаними екіпажами, т.зв. мікст, на дистанцію 500м бронзовими призерами світового Кубка стала українська пара у складі вихованця Львівського коледжу спорту Віталія Вергелеса та представниці Херсонщини Анастасії Четверікової.

Анастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслування

9 медалей, в тому числі 6 золотих, виборола вихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Горлова (на фото) на командному чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, який 17-20 вересня відбувся у Полтаві.

Вихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в Угорщині

Вихованці Львівського коледжу спорту блискуче виступили на представницькій міжнародній регаті "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, яка 17-20 вересня відбулася в угорському м.Сегеді. В їхньому доробку 10 нагород, в тому числі 4 золотих, 1 срібна, 5 бронзових.

Аліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"

Учениця 11 класу Львівського коледжу спорту Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко (обидві на фото) вибороли бронзові медалі на представницьких міжнародних змаганнях "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное за участю представників 22 країн світу у м.Сегеді, що в Угорщині.

Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії"

Цьогорічний випускник Львівського коледжу спорту Юрій Шутяк (на фото праворуч) став володарем повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" серед спортсменів віком до 17 років, які у ці дні тривають у угорському Сегеді.

Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування

У м.Сегеді (Угорщина) тривають представницькі міжнародні змагання "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное серед спортсменів юнацьких вікових категорій, які ще часто називають неофіційною юнацькою першістю світу.

Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування

Вже третю медаль вибороли вихованці Львівського коледжу спорту на престижних міжнародних змаганнях "Олімпійські надії" з веслування на байдарках і каное, які у ці дні тривають у м.Сегеді, що в Угорщині.