50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каное


           У м.Дніпрі 26-29 травня 2021 р. відбувся особистий чемпіонат України з веслування на байдарках і каное пам'яті тренера Вячеслава Сорокіна.
          У перегонах на каное-двійках (змішані екіпажі) чемпіонами України стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Валерія Терета та недавній випускник закладу Тарас Мазовський.
        Окрім цієї перемоги в активі Валерії ще дві срібні нагороди у каное-двійці серед жінок. Разом із своєю напарницею Оленою Циганковою з Рівного Валерія посіла ІІ місце у олімпійському відборі на дистанції 500м, де дівчата поступились лише першим номерам збірної Людмилі Лузан та Анастасії Четверіковій, та на 200м.
       Тарас Мазовський виборов також дві бронзові медалі у каное-двійці на 200 та каное-четвірці на 500м.
         Триразовим переможцем чемпіонату став вихованець коледжу Віталій Вергелес. Віталій переміг у каное-двійці на 200 і 500м та у каное-четвірці на 500м.
        Але у найбажанішому виді змагань - каное-двійці на 1000м, де розігрувалася олімпійська ліцензія, Віталій фінішував лише третім. Перемогу і ліцензію здобула полтавська пара Павло Алтухов/Дмитро Янчук. Лише 0,1сек поступився переможцям екіпаж у складі вихованця коледжу Тараса Міщука та ковельчанина Юрія Вандюка. Отака ціна довгожданих сподівань та багатомісячної підготовки до олімпіади в Токіо!
          Слабою втіхою для Тараса стали ще три срібні нагороди в окремих видах програми.
      Ще одна кандидатка на участь в Олімпійських іграх Анастасія Горлова свій відбір програла ще місяць тому на Кубку України. У Дніпрі Анастасія посіла другі місця у байдарці-двійці на 200 та у байдарці-четвірці на 500м та третє - у байдарці-двійці на 500м.
       Слід відзначити успішний виступ на чемпіонаті ще однієї третьокурсниці Іванни Андрухів. Іванна стала срібною призеркою у байдарці-двійці на 1000м та посіла четверті місця на 200 і 500м.
          Однокурсниця Іванни Ілона Кушнірук виборола бронзову медаль у байдарці-четвірці на 500м. Також бронзовим призером у каное-одиночці на 200м став недавній випускник коледжу Сергій Нагорний.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Вихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каноеВихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслуванняВихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслуванняТарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірнійВікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдаркахЧергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку УкраїниСтудентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каное