50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування


      У м.Дніпрі 9-12 квітня 2021 р. паралельно з Кубком України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської серед дорослих спортсменів були розіграні нагороди і юніорського Кубка - змагалися спортсмени віком до 18 років.
           У перегонах на байдарці-четвірці на дистанцію 200м перемогу здобув екіпаж зб.Львівської обл., у якому веслували учениці Львівського коледжу спорту одинадцятикласниця Аліса Коротаєва та десятикласниця Софія Поцюрко.
         Минулорічний випускник коледжу Мар'я Река у парі з житомирянкою Тетяною Смиловенко переміг у двомісному каное (змішані екіпажі) на 500м, а його колишній однокласник Юрій Шутяк - у каное-одиночці на 200м.
               Учениця 10 класу Вікторія Дячук та минулорічна випускниця Сандра Перевізник не мали собі рівних у байдарці-двійці на 1000м.
           Срібними призерами юніорського Кубка стали одинадцятикласник Максим Літинець у байдарці-двійці на 200м та Юрій Шутяк у каное-двійці на 1000м.
          Максим Літинець посів ІІІ місце у байдарці-четвірці на 200м. Бронзові медалі вибороли також учениця 11 класу Ольга Василів і Сандра Перевізник у байдарці-четвірці на 200м та дев'ятикласник Артем Ямковий у каное-двійці (змішані екіпажі) на 500м.
          За підсумками змагань команда Львівської обл. впевнено перемогла у загальнокомандному заліку, набравши 934 очки. На другому місці зб.Києва - 776 пунктів, третя - Миколаївська обл. - 730.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиВеслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Софія Поцюрко - четверта лауреатка міжнародної веслувальної регати "Олімпійські надії"Одинадцятикласниця Софія Поцюрко - четверта лауреатка юніорського чемпіонату світу з веслуванняВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - бронзова призерка молодіжного чемпіонату світуВихованці Львівського коледжу спорту на подіумі командного чемпіонату України з веслуванняІлля Горлов і Денис Венгер - дворазові переможці чемпіонату України з веслування серед ДЮСШ і СДЮШОРВихованка спортколеджу Іванна Андрухів - срібна призерка чемпіонату України з веслувального марафонуСтудентка спортколеджу Валерія Терета на молодіжному чемпіонаті Європи з веслування двічі четвертаЧетверо вихованців спортколеджу візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи з веслуванняУчні Львівського коледжу спорту - переможці юнацького чемпіонату України з веслуванняВихованець спортколеджу Віталій вергелес - бронзовий призер чемпіонату Європи з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту серед лідерів національного веслування на байдарках і каноеВихованці Львівського коледжу спорту задавали тон і на юніорському чемпіонаті з веслуванняВалерія Терета, Іванна Андрухів та Ілона Кушнірук - мультимедалістки молодіжного чемпіонату України Вихованець спортколеджу Віталій Вергелес - бронзовий призер кубка світу з веслування на каноеВихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслування