50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Веслування на байдарках і каное : Тарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірній


 
          9 квітня 2021р. у м.Дніпрі стартував Кубок України з веслування на байдарках і каное пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської.
Особливу увагу фахівців привернули перегони на двомісних каное на олімпійській дистанції 1000м. Україна у цьому виді змагань вже має олімпійську ліцензію, а от, хто поїде до Токіо, поки невідомо.
      У підготовчий період тренерами збірної України було сформовано декілька нових екіпажів і всім було цікаво, як вони себе проявлять. В їх числі є і двоє вихованців Львівського коледжу спорту. Це бронзовий призер Бразильської олімпіади Тарас Міщук, який утворив "двійку" з ковельчанином Юрієм Вандюком, та багаторазовий призер чемпіонатів Європи та світу Віталій Вергелес, який веслує у парі з іще одним волинянином Андрієм Рибачуком.
      Міщук і Вандюк довший час лідирували на дистанції, однак на фініші їх на 0,64сек зуміла обійти полтавська пара Павло Алтухов та Дмитро Янчук. Вергелес і Рибачок посіли ІІІ місце.
Але це була лише пристрілка. Доля олімпійської путівки вирішиться на чемпіонаті України у травні.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Веслування на байдарках і каное

Веслування на байдарках і каное

Вихованці спортколеджу- переможці юніорського Кубка України з веслуванняВихованці коледжу Валерія Терета і Тарас Мазовський - мультимедалісти Кубка України з веслуванняТарас Міщук та Віталій Вергелес виборюють місце у олімпійській збірнійВікторія Дячук і Сандра Перевізник - переможниці юніорського Кубка України з веслування на байдаркахЧергові перемоги веслувальниць Львівського коледжу спорту на Кубку УкраїниСтудентка спортколеджу Валерія Терета - переможниця Кубка України з веслування на каноеДвадцятеро вихованців коледжу у національній збірній команді України з веслуванняВихованець Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес - бронзовий призер Кубка світу з веслуванняАнастасія Горлова та Ілона Кушнірук – мультимедалістки командного чемпіонату України з веслуванняВихованці коледжу спорту блискуче виступали на представницькій міжнародній регаті в УгорщиніАліса Коротаєва та Софія Поцюрко – бронзові медалістки міжнародних змагань "Оліміпйські надії"Юрій Шутяк - переможець і володар повного комплекту нагород міжнародних змагань "Олімпійські надії" Володимир Савчин - дворазовий переможець міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслування Юрій Шутяк – бронзовий призер міжнародних змагань "Олімпійські надії" з веслуванняДруга нагорода Володимира Савчина на міжнародній регаті у Сегеді