50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види


Єднаймо душі словом Кобзаря

 У Львівському фаховому коледжі спорту відбувся флешмоб з нагоди для народження геніального безсмертного Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка, який провели учні 11-в класу на уроці української літератури (вч. Мацюх Г.Р.).


Вітаємо! Зоряна Дуда – найграмотніша учениця коледжу спорту!

      До Міжнародного дня рідної мови у Львівському фаховому коледжі спорту був проведений конкурс «Найграмотніший учень». Мета заходу – донести до школярів красу та багатство рідної мови, формувати навички грамотного письма, виховувати любов до рідної мови. 

Результати конкурсу на кращу Інтернет-презентацію класного колективу у 2020-2021 навчальному році

  Впродовж першого семестру у Львівському фаховому коледжі спорту  тривала напружена творча пора – робота над створенням інтернет-презентацій класних колективів. Усі учні разом із класними керівниками намагалися представити якомога цікавіше свій клас і кожне спортивне відділення. У цій діяльності учні змогли реалізувати свій творчий потенціал, проявити індивідуальність, показати своє бачення класного колективу.

Степан Родак: «Наше завдання – інтегруватися в нову реформовану систему спорту в Україні»

     У лютому минулого року Управління майном спільної власності Львівської обласної ради перейменувало Львівське училище фізичної культури у комунальний заклад Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту», скорочено Львівський коледж спорту.
Ми попросили багаторічного директора училища, а тепер коледжу, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України Степана Родака прокоментувати ці зміни.

ВЕСЕЛИХ І РАДІСНИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!

 

Вікторія Ковальчук очолила рейтинг навчальних досягнень учнів коледжу

       За підсумками навчання у Львівському фаховому коледжі спорту в І семестрі переможцем стала учениця 9-В класу Ковальчук Вікторія, яка навчається на відділенні легкої атлетики.
       Вітаємо! Бажаємо й надалі досягати високих успіхів у навчанні та спорті!
В коледжі урочисто відкрито сучасний спортивний майданчик

     У Львівському коледжі спорту 29 грудня 2020 року за участі голови Львівської обласної ради Ірини Гримак, начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Романа Хім'яка, заступника директора департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Романа Пастушенка відбулося відкриття мультифункціонального спортивного майданчика з тентовим накриттям. 
МИРНОГО, ПЛІДНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!

 

“Створення НОКУ було важливою підвалиною у формуванні української державності та незалежності"

       22 грудня 2020 року Національний олімпійський комітет України буде відзначати 30-у річницю з дня свого утворення. Власне у цей день 1990 року у Києві відбулася Асамблея засновників НОК України. Активним учасником асамблеї був директор Львівського коледжу спорту, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, відмінник освіти України Степан Родак. 

Відійшла у вічність Канюга Розалія Степанівна

     Колектив Львівського фахового коледжу спорту з сумом повідомляє, що 8 грудня 2020 р. на 74-році життя відійшла у вічність багаторічній вихователь коледжу
Канюга
Розалія Степанівна
Св. п. Канюга Розалія Степанівна – жива історія нашого закладу, якому у 2021 році виповнюється 50 років. В коледжі, тоді Львівській обласній школі-інтернаті спортивного профілю, з перших днів його існування, спочатку як лаборант хімічного кабінету, а далі вихователь.
Колектив коледжу висловлює глибокі та щирі співчуття родині померлої.

Підсумки тижня математики у Львівському коледжі спорту

     З 24 по 30 листопада 2020р. у фаховому коледжі спорту проходив тиждень математики. Упродовж тижня навчитися брати участь у різноманітних конкурсах, що сприятимуть розвитку математичної культури та грамотності учнів, логічного, аналітичного та просторового мислення, підвищення інтелектуального рівня, формулювали б у них практичні навички застосування знань, які змогли здобути уроки з математики. до навчальної діяльності, формування наукового світогляду, розширення та поглиблення знань, підвищення мотивації та пізнавального інтересу учнів до математики.

Каріна Сидорак - переможниця і срібна призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастики

   Восьмикласниця Львівського коледжу спорту Каріна Сидорак (на фото) стала переможницею чемпіонату Європи з художньої гімнастики, який впродовж 26-29  листопада 2020р. відбувався у м.Києві. Марія Городня - володарка повного комплекту нагород молодіжного чемпіонату України з плавання

     У м.Дніпрі 12-15 листопада 2020р. відбувся чемпіонат України з плавання серед молоді. Змагалися дівчата віком до 17 та хлопці віком до 18 років. 
Каріна Сидорак і Сніжана Ощіпко на подіумі чемпіонату України з художньої гімнастики

У м.Ужгороді 18-22 жовтня 2020р. відбувся чемпіонат України з художньої гімнастики.

Особливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 році

 Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html