55 років1971 - 2026
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт


Соломія Лукачук - дворазова переможниця чемпіонату України з велоперегонів на треку

      На Київському відкритому велодромі 29-31 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку у олімпійських видах змагань.
В перегонах жінок дворазовою переможницею чемпіонату стала цьогорічна випускниця Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук. У складі збірного колективу Соломія перемогла у командній гонці переслідування, а разом з іще однією вихованкою коледжу Тетяною Клімченко - у командному спринті. У парній гонці, т.зв. медісоні, Лукачук і Клімченко вибороли срібні нагороди.







Десятикласниця Кароліна Келюх - триразова чемпіонка України з велоперегонів на треку серед юніорок

       На відкритому Київському велодромі 29-31 серпня 2021 р. у програмі чемпіонату України з велоперегонів на треку з олімпійських видів змагань відбулася і національна юніорська першість - змагалися велотрековики віком до 18 років.











Юлія Бірюкова та Анна Нагірна - чемпіонки світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовців

       У м.Пуатьє, що у Франції, 25-27 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат світу з велоперегонів на шосе серед військовослужбовців.













Велосипедисти Львівського коледжу спорту змагались на молодіжному чемпіонаті Європи

   Четверо вихованців Львівського коледжу спорту змагались на чемпіонаті Європи з велоперегонів на треку серед молоді віком до 23 років та юніорів, який 17 - 22 серпня 2021 р. відбувся у м.Апельдорні, що у Нідерландах.











Данило Яковлєв і Матвій Хацинський-переможці юніорського чемпіонату України з велоперегонів на треку

         У м.Києві 6-9 серпня 2021 р. у програмі дорослого чемпіонату України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів змагань звання чемпіонів розіграли і українські юніори.
      У індивідуальній гонці переслідування на 3км переможцем юніорського чемпіонату став учень 11 класу Львівського коледжу спорту Данило Яковлєв. Данило переміг також і у гонці "темпо".
      У гонці скретч - різновиді групових перегонів не мав собі рівних учень 10 класу Матвій Хацинський.






Студент спортколеджу Андрій Ганзін - дворазовий чемпіон України з велоперегонів на треку

      На Київському відкритому велодромі 6-9 серпня 2021 р. відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку з неолімпійських видів змагань.
      У гонці скретч - різновиді групових перегонів чемпіоном України серед чоловіків став студент ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Андрій Ганзін. Вихованець коледжу Роман Гладиш став бронзовим призером, а цьогорічний випускник Микита Яковлєв посів 7 місце.
 
 
 
 
 
 
       

Святослав Горбовий - призер юніорського чемпіонату України з велосипедного спринтерського омніуму

      У м.Львові 26-29 липня 2021 р. у програмі міжнародних велосипедних змагань на треку "Відкритий Кубок Львова" були розіграні нагороди чемпіонату України зі спринтерського омніуму.
        В категорії юніорів срібним призером чемпіонату став студент І курсу Львівського коледжу спорту Святослав Горбовий. У сумі трьох видів Святослав набрав 125 очок і 25 пунктами поступився харків'янину Данилу Кириченку.






Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

В.О. Директора:

Дмитрів Мар'яна Богданівна