50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Вихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборства


             У м.Києві 11-14 травня 2021 р. відбувся чемпіонат України з сучасного п'яиборства.
В змаганнях чоловіків на особисту першість срібним призером чемпіонату став вихованець Львівського коледжу спорту дев'ятнадцятирічний Юрій Ковальчук. У сумі п'яти видів Юрій набрав 1507 очків і лише на 10 пунктів поступився переможцю Денису Павлюку з Києва.
       4 місце посів ще один вихованець коледжу Дмитро Балюк, а дев'яте і десяте - Андрій Федечко і Павло Зведенюк.
         У командній першості зб.Львівської області у складі Ковальчука, Балюка і Федечка також срібні медалісти.
        Серед жінок перемогу святкувала донечанка Ірина Хохлова. Вихованка коледжу Валерія Пермикіна, яка сьогодні представляє Київ, на ІІ місці. Минулорічна випускниця Ольга Клуннікова показала шостий результат, а одинадцятикласниця Олександра Горлова - дев'ятий.
        У командній першості зб.Львівщини у складі Ольги Клуннікової, Олександри Горлової та учениці 10 класу Валентини Горлової четверта.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиСучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Ольга Клуннікова на юніорському чемпіонаті світу з сучасного п'ятиборства шоста у естафетіВихованець Львівського коледжу спорту Юрій Ковальчук - чемпіон світу з сучасного п'ятиборстваЮрій Ковальчук - бронзовий призер юніорського чемпіонату Європи з сучасного п'ятиборстваВихованці спортколеджу серед переможців молодіжного чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваВихованець спортколеджу Юрій Ковальчук - срібний призер чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваУчениця спортколеджу Олександра Горлова - чемпіонка України з сучасного п'ятиборства серед дівчатВихованці спортколеджу серед переможців юніорського чемпіонату України з сучасного п'ятиборстваОльга Клуннікова: «В п’ятиборстві завжди має бути баланс і гармонія в усіх видах»Вихованка спортколеджу Ольга Клуннікова - володарка Кубка України з сучасного п'ятиборстваРуслана Война: "Приїхала Наталія Роговенко і каже: "Давай до нас на п’ятиборство!"Сестри Горлови та Юлія Федун на зимовому юнацькому ЧУ з сучасного п'ятиборства четвертіВихованці коледжу задавали тон на зимовому ЧУ з сучасного п'ятиборстваСвятослав Стахурський - переможець і срібний призер юнацького ЧУ з сучасного п’ятиборстваКлуннікова, Война та Горлова - срібні призерки юніорського ЧУ з сучасного п’ятиборстваОлександра Горлова – бронзова призерка Кубка України з сучасного п’ятиборства серед дівчат