50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : УВАГА! У Львівському коледжі спорту набирають здібних футболістів!


           Львівський коледж спорту (кол.училище фізичної культури) запрошує на навчання і спортивну підготовку у загальноосвітню школу-інтернат спортивного профілю (невідокремлений структурний підрозділ коледжу) та у академію футболу при коледжі здібних юних футболістів.
ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ І КОНКУРСНИЙ ВІДБІР ВІДБУДУТЬСЯ У ТАКІ ТЕРМІНИ:
18 квітня - для хлопців 2009р.н (І етап).
25 квітня - для хлопців 2008р.н.
09 травня - для хлопців 2007 і 2006 р.р.н.
16 травня - для хлопців 2009р.н. (ІІ етап).
ВСТУПНІ ВИПРОБУВАННЯ ВІДБУДУТЬСЯНА ФУТБОЛЬНОМУ ПОЛІ КОЛЕДЖУ ЗА АДРЕСОЮ: М.ЛЬВІВ, ВУЛ.КНЯГИНІ ОЛЬГИ,1.
ПОЧАТОК О 9 ГОД.
З собою небхідно мати медичну довідку про стан здоров'я та спортивне екіпірування по погоді.
КОНТАКТНІ ТЕЛЕФОНИ ВІДПОВІДАЛЬНИХ ТРЕНЕРІВ:
- за 2009р.н. - Лобасюк Віталій Сергійович - 097 168 43 72.
- за 2008р.н. - Павлюх Іван Богданович - 067 673 90 23.
- за 2007р.н. - Павліш Тарасроманович - 067 804 50 86.
- за 2006р.н. - Безуб'як Володимир Йосипович - 096 469 30 03.
Старший тренер академії - Лобасюк В.С.
ЛЬВІВСЬКИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ - це заклад спеціалізованої освіти спортивного профілю із спеціфічними умовами навчання, який має завданням готувати спортсменів-футболістів високої кваліфікації - резерв до збірних команд України. Коледж спільно з ФК "Карпати" утворює футбольну академію, команди якої "УФК-Карпати" виступають у елітлізі ДЮФЛ і є одними з кращих в Україні. Зараховані до коледжу учні мають змогу здобувати якісну освіту, забезпечуються безкоштовним проживанням у затишному гуртожитку та посиленим харчуванням у їдальні коледжу, повним екіпіруванням спортивною та футбольною формою від ФК "Карпати", участю у різноманітних турнірах, в тому числі закордоном.
Вихованцями коледжу є такі відомі футболісти, як св.п. Андрій Баль, Василь Рац, Олег Лужний, Володимир Шаран, Олександр Чижевський, Олег Ящук, Андрій Тлумак, Дмитро Чигринський, Микола Морозюк, Володимир Костевич, Олексій Гуцуляк, Данило Сікан (на фото) та багато інших.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Футбол

Футбол

Всі чотири команди спортколеджу дружно здолали мукачівську футбольну академіюВихованець Львівського коледжу спорту Тарас Качараба - чемпіон Чехії з футболуДев'ятикласники спортколеджу перемогли у іграх із спорідненим закладом з ДніпраВипробування донецьким "Шахтарем" футболісти спортколеджу пройшли гідноНаймолодші футболісти спортколеджу серед лідерів юнацької елітліги УкраїниУВАГА! У Львівському коледжі спорту набирають здібних футболістів!З Київським "Динамо" футболісти Львівського коледжу спорту грали на рівнихВихованець спортколеджу Олексій Сич дебютував у збірній молодіжній УкраїниНаймолодші та найстарші футболісти коледжу спорту успішно стартували у ІІ етапі юнацької елітлігиФутболісти Львівського коледжу спорту - бронзові призери всеукраїнського турніру у ВінниціФУТБОЛІСТИ-ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ - БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ "UTMOST CUP"Футболісти Львівського коледжу спорту - переможці всеукраїнського турніру "Футбольний Кубок Вінниці"Футболісти-дев’ятикласники коледжу на "Галицькій зимі" посіли 5 місцеНа "Галицькій зимі" наймолодші футболісти коледжу "Шахтарю" не поступилисяНаймолодші футболісти коледжу на своєму першому турнірі вибороли бронзові нагороди