50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Футбол : Вихованець спортколеджу Олексій Сич дебютував у збірній молодіжній України


           24-29 березня 2021 р. збірна молодіжна команда України з футболу взяла участь у міжнародному турнірі "Кубок Анталії" серед гравців віком до 21 року у Туреччині.
У першому матчі українці поступилися Болгарії 1:2, далі заграли унічию 1:1 з Узбекистаном, а наостанок, ведучи по ходу матчу 2:0, програли ще й словакам 2:3. У підсумку зб.України набрала 1 очко і посіла на турнірі 6 місце.
У складі молодіжної збірної на турнірі дебютував вихованець Львівського коледжу спорту Олексій Сич. Олексій зіграв у всіх трьох матчах збірної, а в грі зі зб.Словаччини відзначився асистом.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Футбол

Футбол

Всі чотири команди спортколеджу дружно здолали мукачівську футбольну академіюВихованець Львівського коледжу спорту Тарас Качараба - чемпіон Чехії з футболуДев'ятикласники спортколеджу перемогли у іграх із спорідненим закладом з ДніпраВипробування донецьким "Шахтарем" футболісти спортколеджу пройшли гідноНаймолодші футболісти спортколеджу серед лідерів юнацької елітліги УкраїниУВАГА! У Львівському коледжі спорту набирають здібних футболістів!З Київським "Динамо" футболісти Львівського коледжу спорту грали на рівнихВихованець спортколеджу Олексій Сич дебютував у збірній молодіжній УкраїниНаймолодші та найстарші футболісти коледжу спорту успішно стартували у ІІ етапі юнацької елітлігиФутболісти Львівського коледжу спорту - бронзові призери всеукраїнського турніру у ВінниціФУТБОЛІСТИ-ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ - БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ "UTMOST CUP"Футболісти Львівського коледжу спорту - переможці всеукраїнського турніру "Футбольний Кубок Вінниці"Футболісти-дев’ятикласники коледжу на "Галицькій зимі" посіли 5 місцеНа "Галицькій зимі" наймолодші футболісти коледжу "Шахтарю" не поступилисяНаймолодші футболісти коледжу на своєму першому турнірі вибороли бронзові нагороди