50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Соломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на треку


               
       29 вересня-4 жовтня на львівському велодромі СКА відбувся осінній чемпіонат України з велоперегонів на треку. 
У командному спринті чемпіонкою України у парі з львів'янкою Тетяною Вачко стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук. 
Свою другу золоту медаль чемпіонки Соломія здобула у гонці темпо. 
Окрім того, Соломія стала срібною призеркою у командній гонці переслідування. 
Слід відзначити і успішний виступ випускниці коледжу Богдани Солтис (вип.2017р.), яка сьогодні продовжує вдосконалювати спортивну майстерність у Миколаївському центрі олімпійської підготовки. В активі Богдани 1 золота, 3 срібних та 2 бронзових нагороди. 
У командній гонці переслідування чемпіоном України серед чоловіків став цьогорічний випускник Олександр Кривич. Срібними призерами у цьому виді змагань стали студент ІІІ курсу Микита Яковлєв та другокурсник Андрій Ганзін. 
Олександр Кривич виборов також бронзову медаль у гонці темпо, а його колишній однокурсник Валерій Романенков - у медісоні.
Цікаво, що відразу після закінчення національної першості Соломія Лукачук, Андрій Ганзін та Микита Яковлєв відправились у італійське містечко Фйоренцуола-д'Арда, де в період з 8 до 13 жовтня візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті Європи.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Велоспорт

Велоспорт

Учень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонівСтуденти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на трекуСТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУКлімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 рокуЮлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаківДанило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на трекуКондратенко та Горбовий - чемпіони України з велоперегонів на треку серед юніорівСоломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - триразовий срібний призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеРоман Гладиш – п’ятиразовий чемпіон України!