50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Велоспорт : Соломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на треку


На львівському велодромі СКА 28 серпня - 2 вересня відбувся чемпіонат України з велоперегонів на треку.
У гонці з вибуванням чемпіонкою України серед жінок стала студентка ІІІ курсу Львівського коледжу спорту Соломія Лукачук (на фото).
Свій другий чемпіонський титул Соломія здобула у командній гонці переслідування у складі збірної команди.
У командному спринті Соломія срібна призерка, а в медісоні (парна гонка) - бронзова.
Однокурсник Лукачук Микита Яковлєв виборов срібну медаль у командній гонці та бронзову - у медісоні. У медісоні Микиті асистував другокурсник Андрій Ганзін.
Цьогорічний випускник коледжу Олександр Кривич став дворазовим срібним призером у командному спринті та командній гонці.
Слід відзначити також успішний виступ сімнадцятирічних: першокурсниці Анастасії Кривич, яка посіла 4 місце у командному спринті, та одинадцятикласника Володимира Кондратенка, який показав п'ятий результат у командній гонці. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Велоспорт

Велоспорт

Учень коледжу Матвій Хацинський - бронзовий призер юнацького чемпіонату України з велоперегонівСтуденти Микита Яковлєв та Андрій Ганзін - переможці молодіжного чемпіонату України з велоперегонів Учні коледжу спорту задавали тон на юніорському чемпіонаті України з велоперегонів на трекуСТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ СПОРТУ А.ГАНЗІН ТА М. ЯКОВЛЄВ - ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ З ВЕЛОПЕРЕГОНІВ НА ТРЕКУКлімченко, Бірюкова та Нагірна - бронзові призерки чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованець коледжу Роман Гладиш - срібний призер чемпіонату Європи з велоперегонів на трекуВихованка коледжу Тетяна Клімченко - бронзова призерка чемпіонату Європи велоперегонів на трекуСоломія Лукачук - найкраща спортсменка Львівщини у жовтні 2020 рокуЮлія Бірюкова та Соломія Лукачук четверті на молодіжному чемпіонаті Європи з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - восьмиразовий чемпіон України з велоперегонів на треку серед юнаківДанило Яковлєв - чотириразовий юнацький чемпіон України з велоперегонів на трекуКондратенко та Горбовий - чемпіони України з велоперегонів на треку серед юніорівСоломія Лукачук - дворазова чемпіонка України з велоперегонів на трекуМатвій Хацинський - триразовий срібний призер юнацького чемпіонату України з велоперегонів на шосеРоман Гладиш – п’ятиразовий чемпіон України!