50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Легка атлетика : Уляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 метрів


У м.Луцьку 19-20 вересня відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів віком до 17 років.
У бігу на 1500м чемпіонкою України серед дівчат стала студентка І курсу Львівського коледжу спорту Уляна Рачинська (на фото). Результат переможниці - 4.41,34хв.
На цій же дистанції срібним призером серед хлопців з часом 4.09,25хв став учень 11 класу Михайло Мазепа. Окрім того, Михайло показав третій результат у бігу на 3000м. Вдвічі довшу дистанцію Михайло пробіг за 9.10,31хв.
Також бронзовим медалістом з бігу на 400м з бар'єрами став учень 10 класу Ігор Музика.
Студентка-першокурсниця Марія Алейнікова з результатом 168см виборола бронзову медаль у стрибках у висоту.
Наймолодша учасниця національної першості дев'ятикласниця Анна Хіміч також не залишилася без нагороди. Анна посіла ІІІ місце у бігу на 200м та фінішувала п'ятою на 400м. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Легка атлетика

Легка атлетика

Максим Караїм - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросуДев'ятикласниця Львівського коледжу спорту А. Хіміч - дворазова чемпіонка України з легкої атлетикиМарія Алєйнікова - четверта лауреатка юніорського чемпіонату балканських країн з легкої атлетики Хіміч і Ковальчук - призерки юнацького чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенніІлона Заскалько - бронзова призерка Кубка України з легкої атлетики у приміщенніАлєйнікова - чемпіонка, Рачинська - віцечемпіонка України з легкої атлетики у приміщенніНа "Різдвяних стартах" у Києві Марія Алєйнікова встановила особистий рекордБогдан Городиський - найкращий легкоатлет України за підсумками жовтня 2020 рокуАнна Хіміч - чемпіонка, Вікторія Ковальчук - віцечемпіонка України з легкої атлетики серед дівчат Богдан Городиський - рекордсмен України у напівмарафоніУляна Рачинська - чемпіонка України з бігу на 1500 метрівМар’яна Шостак - бронзова призерка чемпіонату України з легкої атлетикиМар’яна Шостак та Ілона Заскалько – чемпіонки України з легкої атлетики серед молодіІгор Музика – бронзовий призер юнацького чемпіонату України з легкої атлетикиАнна Хіміч – чемпіонка України з легкоатлетичного двоборства