50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Стрільба з лука : Бавшина і Сліпець – призери зимового юніорського чемпіонату України зі стрільби з лука


25-31 січня 2020р. у м.Харкові у програмі зимового чемпіонату України зі стрільби з лука звання найсильніших розіграли і юніори. Як і в дорослих, стрільба велась з відстані 70м.
Серед дівчат перемогу здобула львів’янка Дзвенислава Черник. Одинадцятикласниця Львівського училища фізичної культури Вікторія Бавшина поступилась майбутній переможниці у чвертьфіналі і у підсумку посіла 7 місце. Студентка І курсу Жанна Наумова завершила змагання на 9 місці.
У командному турнірі збірна Львівської обл., у складі якої стріляла Бавшина (на фото), виборола срібні нагороди. У фіналі львів’янки поступились чернівчанкам 0:6. Друга львівська команда стала бронзовим призером. За команду виступала Надія Сливинська (вип. 2016р.).
Олександр Панциру (11 кл.) сьомий серед хлопців. Каменем спотикання для Олександра став чернівчанин Іван Кожокарь, якому він поступився у чвертьфіналі 2:6. Першокурсник Остап Сліпець на 9 місці.
        У командній першості збірна Львівської обл.-ІІ з Остапом Сліпцем у складі у дуелях за «бронзу» за додатковими показниками перемогла збірну Львівщини-І за яку виступав Олександр Панциру 5:4 (23:23). Отож, Остап Сліпець – бронзовий призер чемпіонату. 
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Стрільба з лука

Стрільба з лука

Анастасія Фадєєва - абсолютна переможниця ІІІ літньої гімназіади України зі стрільби з лукаВихованці спортколеджу серед переможців "Олімпійських надій" зі стрільби з лукаГнип - переможниця, Попович, Івашко та Іваницький - призери ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніНаумова, Булах і Панциру - переможці та призери юніорського ЧУ зі стрільби з лука у приміщенніЖанна Наумова у юніорському рейтингу зі стрільби з лука на другому місціСоломія Гнип очолила рейтинг кращих стрільчинь з лука УкраїниНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва очолили національний рейтинг зі стрільби з лука Гнип, Наумова, Іваницький та Панциру серед лауреатів Кубка України зі стрільби з лукаМаркіян Івашко та Соломія Гнип - абсолютні переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осіньНазар Кучковський і Анастасія Фадєєва - переможці традиційного міжнародного турніру "Золота осінь"Титул юніорської чемпіонки України зі стрільби з лука розіграли студентки Жанна Наумова та Єва БулахІрина Шмульська - чемпіонка України зі стрільби з блочного лука серед юніорокОлександр Панциру та Жанна Наумова серед призерів національної першості зі стрільби з лукаФадєєва, Ваксман і Панциру – переможці кадетського чемпіонату України зі стрільби з лукаСоколенко – чемпіонка, Гнип і Трапезнікова – віцечемпіонки України зі стрільби з лука