Вільна боротьба : Ідзінський взяв участь у «Кубку Мучеників»

Наприкінці жовтня 2016р. у м.Тегерані (Іран) відбувся міжнародний юніорський турнір «MartyrsCup» з вільної боротьби, до участі в якому була запрошена і збірна команда України.
Змагання носили командний характер, і окрім українців в них взяли участь ще 12 команд: Вірменія, Білорусь, Болгарія, Киргизія, Пакистан, Росія, Таджикистан, м. Калінінград (Росія) та 4 іранські збірні.
На першому етапі всі команди були розподілені на 4 групи, де боролись за круговою системою. Україна у групі «А» перемогла Пакистан 7:1, закінчила поєдинок унічию 4:4 з білорусами, поступилась Ірану-А 1:7 і посіла ІІ місце. Першими стали іранці. В інших групах перемогли Іран-Б, Болгарія і Росія. Ці чотири команди і розіграли призові місця.
Українці ж у турнірі за 5-8 місця спочатку поступились Ірану-В 3:5, а потім з таким же рахунком перемогли Киргизію і в кінцевому підсумку посіли 7 місце. Переможцями турніру стали росіяни, які у фіналі здолали Іран-А 6:2.
У складі української збірної участь у «Кубку Мучеників» (так перекладається назва турніру) взяв студент І курсу Львівського училища фізичної культури Юрій Ідзінський (на фото). Юрій провів на турнірі 5 сутичок: у двох з них здобув перемоги, і у трьох поступився.

10.  Вірменія

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"