Вільна боротьба : Анастасія Падошик – бронзова призерка кадетської європейської першості з боротьби

У м.Стокгольмі (Швеція), де у ці дні (19-23 липня 2016р.) проходить чемпіонат Європи з боротьби серед спортсменів віком до 17 років, перші нагороди розіграли дівчата.
У ваговій категорії до 38кг бронзовою призеркою кадетської європейської першості стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Анастасія Падошик (на фото). У стартовому поєдинку Настя перемогла Бусру Атансевер з Туреччини 5:0, у 1/4 фіналу поклала на лопатки Петю Дельчеву з Болгарії, а от у 1/2 фіналу не змогла дотиснути росіянку Маріну Рассадіну 6:8. Рассадіна у підсумку стала чемпіонкою, а Падошик у поєдинку за ІІІ місце декласувала «на туше» ще одну болгарку Дзяну Дзядеву.
У вазі до 43кг однокласниця Падошик Катерина Чаленко у 1/4 фіналу поступилась іспанці Ані-Марії Торрес 0:5 і у підсумку посіла 8 місце.
Впевнено розпочала турнір ще одна одинадцятикласниця Вероніка Рябоволова, для якої це була вже третя європейська першість. У кваліфікації жереб звів Рябоволову з іншою українкою Анастасією Панасюк. Перемога «на туше» була за Веронікою. У 1/8 фіналу Рябоволова поборола Ніколет Фараго з Угорщини 6:4, а у 1/4 - румунку Денісу Фодор 6:5. На даль, на півфінал Вероніці забракло сил і вона поступилась азербайджанці Жалі Алієвій 11:14. І поєдинок за ІІІ місце Вероніка програла росіянці Ользі Гуровій. Отож, підсумкове 5 місце у категорії до 49кг і крок назад в порівнянні з минулим роком, де вона була срібною призеркою.
Також 5 місце в активі одинадцятикласниці Анастасії Лавренчук. У поєдинку за «бронзу» Настя поступилась Ханні Садчанці з Білорусі 2:4. А перед тим здолала румунку Діану Власцяну 10:0, Яну Хуштин з Білорусі «на туше», Юдіт Пенас з Іспанії – «на туше», і лише у півфіналі поступилась майбутній чемпіонці Т’єнде Емеші Елекеш з Угорщини 0:6.
У вазі до 56кг Оксана Чудик (10 клас) посіла 7 місце, а у категорії до 65кг цьогорічна випускниця Дарина Туровчук – двадцяте.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"