Вільна боротьба : Романа Вовчак – чемпіонка України з боротьби серед молоді

У м.Полтава 5-9 лютого 2018р. відбувся чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді віком до 23 років.
У ваговій категорії до 72 кг чемпіонкою України стала учениця 11 класу Львівського училища фізичної культури Романа Вовчак (на фото). У фінальній сутичці Романа з рахунком 3:2 перемогла донечанку Вероніку Павлюк.
Бронзову медаль у цій вазі виборола студентка ІІ курсу Дарина Туровчук.
У категорії до 55 кг рівних не було третьокурсниці училища Євгенії Павловій. Яна Сорока (ІІ курс) – срібна призерка.
Ще два чемпіонських титули вибороли недавні випускниці училища: Христина Береза перемогла у вазі до 53 кг, а Оксана Лівач – до 50 кг. Срібними призерками молодіжної національної першості у категоріях до 62 і 65 кг стали студентка ІІІ курсу Ангеліна Лисак та першокурсниця Анастасія Лавренчук.
Студентки І курсу Аліна Сивак та Анастасія Падошик посіли ІІІ місце у вазі до 50 кг, Вероніка Рябоволова – до 53 кг, студентка ІІІ курсу Христина Демко – у категорії до 57 кг.
Бронзовим призером серед «тяжів» (до 125 кг) у чоловічих змаганнях став студент ІІ курсу Юрій Ідзінський.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"