Вільна боротьба : Романа Вовчак на чемпіонаті світу восьма

У другий день жіночої програми чемпіонату світу з видів боротьби серед кадетів (спортсмени віком до 17 років) на килими афінського борцівського олімпійського центру вийшли відразу троє вихованок Львівського училища фізичної культури.
Чинна чемпіонка Європи, учениця 11 класу Романа Вовчак (на фото) у стартовому поєдинку за 38сек поклала на лопатки представницю китайського Тайбею Чіу Лінг Лі, а у ¼ фіналу поступилася американці Кілані Карбетт 4:8 і у підсумку посіла 8 місце.
Студентка І курсу Едіта Чемердовська та учениця 10 класу Соломія Винник свої стартові сутички програли Єкатеріні Єрмалоноці з Латвії та Вікторії Стел з Канади і закінчили змагання на 11 та 19 місцях відповідно.
Нагадаємо, що напередодні срібною та бронзовою медалістками світової першості стали десятикласниця Марія Томищ та учениця 11 класу Оксана Чудик.

Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»Манола Скобельська - найкраща спортсменка Львівщини за підсумками жовтня 2023 рокуЗдобутки учнів відділення вільної боротьби на Всеукраїнському турнірі "Олімпійські надії Поділля"