Вільна боротьба : Горішна, Кіт і Гергель – чемпіонки України серед молоді

У м.Києві поєдинками жінок 27 січня 2016р. розпочався чемпіонат України з вільної боротьби серед молоді віком до 23 років.
В активі вихованок Львівського училища фізичної культури 3 золоті, 2 срібні, 4 бронзові нагороди.
У ваговій категорії до 53кг чемпіонкою України стала Лілія Горішна (вип. 2014р.). У вирішальній сутичці Ліля (на фото) не дала жодних шансів перспективній херсонці Олені Кремзер, яку перемогла «на туше». Третє місце у цій вазі посіла Лариса Скоблюк (вип. 2010р.), яка у півфіналі не змогла справитись у Кремзер.
У категорії до 58кг Лілю підтримала минулорічна випускниця училища Тетяна Кіт. Однак Тані у фіналі гідний опір вчинила молода франківчанка Марія Ільчишин. Їхній поєдинок закінчився з рахунком 7:5 на користь Кіт.
У сутичці за ІІІ місце у вазі зійшлися сестри Ірина (ІІ курс) та Анастасія (вип. 2015р.) Остапуки. Перемогла старша Ірина 12:4.
В 60кг домінувала чинна чемпіонка і краща борчиня світу у цій ваговій категорії Оксана Гергель (вип. 2011р.). Слідом за нею на п’єдесталі пошани розмістилася першокурсниця училища Ангеліна Лисак, яка є чемпіонкою світу серед дівчат. Бронзовою призеркою стала юна Анастасія Боженко, яка навчається в 11 класі.
У вазі до 55кг срібну медаль виборола студентка ІІ курсу Христина Береза. Перемогла броварчанка Анастасія Кравченко. Першокурсниця Христина Демко тут п’ята.
У найлегшій ваговій категорії до 48кг ІІІ місце посіла ще одна першокурсниця Євгенія Павлова.
Окрім наших дівчат і броварчанки Кравченко чемпіонами України стали Ілона Семків (м.Івано-Франківськ) в 48кг, Соломія Вольська (м.Львів) в 63кг, Алла Белінська (м.Херсон) в 69кг, Анастасія Шустова (м.Харків) в 75кг. Усі переможниці вибороли право представляти Україну на європейській молодіжній першості, яка на початку квітня відбудеться у м.Русе (Болгарія).

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Результати учнів та студентів коледжу на чемпіонаті України з вільної боротьби (U20) Випускниця коледжу Оксана Лівач здобула ліцензію для участі в Олімпійських Іграх 2024!Успіхи вихованців відділення вільної боротьби на міжнародному турнірі «Tallinn open”Результати виступів вихованців вільної боротьби на чемпіонаті України U 23Випускники відділення вільної боротьби стали переможцями та призерами міжнародного турніруРезультати участі учнів коледжу у Чемпіонаті України з вільної боротьби у м. УжгородУспішні виступи вихованців відділення вільної боротьби на всеукраїнському турнірі Марія Винник – бронзова призерка міжнародного рейтингового турніру "Zagreb Open"Юлія Ткач очолила рейтинг United World Wrestling! Вихованці та випускники відділення вільної боротьби – серед кращих на Кубку України!Вихованки відділення вільної боротьби - серед переможців та призерів Різдвяного фестивалю!Вихованці відділення вільної боротьби - переможці та призери Всеукраїнського турніру!Вихованці відділення вільної боротьби - серед кращих в чемпіонаті України!Валерія Станчева та Соломія Петрів – переможниці XI міжнародного турніру пам'яті Генрика ВолошинаРезультати участі студентів відділення вільної боротьби на турнірі «Тернове поле»