Вільна боротьба : Романа Вовчак на чемпіонаті світу восьма

У другий день жіночої програми чемпіонату світу з видів боротьби серед кадетів (спортсмени віком до 17 років) на килими афінського борцівського олімпійського центру вийшли відразу троє вихованок Львівського училища фізичної культури.
Чинна чемпіонка Європи, учениця 11 класу Романа Вовчак (на фото) у стартовому поєдинку за 38сек поклала на лопатки представницю китайського Тайбею Чіу Лінг Лі, а у ¼ фіналу поступилася американці Кілані Карбетт 4:8 і у підсумку посіла 8 місце.
Студентка І курсу Едіта Чемердовська та учениця 10 класу Соломія Винник свої стартові сутички програли Єкатеріні Єрмалоноці з Латвії та Вікторії Стел з Канади і закінчили змагання на 11 та 19 місцях відповідно.
Нагадаємо, що напередодні срібною та бронзовою медалістками світової першості стали десятикласниця Марія Томищ та учениця 11 класу Оксана Чудик.

Данило Стасюк – бронзовий призер чемпіонату світу з боротьбиРомана Вовчак на чемпіонаті світу восьмаТомищ і Чудик – срібна та бронзова призерки світової першості з боротьбиЮлія Ткач – найкраща спортсменка Львівщини за результатами серпняДев’ятеро учнів ЛУФК візьмуть участь у чемпіонаті світу з боротьбиЮлія Ткач – срібна медалістка світової першості з боротьбиЮлія Ткач очолила світовий рейтингЧетверо вихованок ЛУФК готуються до світового чемпіонату з боротьбиЯпонський бар’єр Лівач і Лисак на юніорському чемпіонаті світуХристина Береза – срібна призерка юніорського чемпіонату світу з боротьбиП’ятеро вихованців ЛУФК відправились на світову першість з боротьбиОксана Чудик – чемпіонка Європи, Марія Томищ – бронзова призеркаДанило Стасюк – бронзовий призер кадетської першості Європи з боротьбиШестеро учнів ЛУФК візьмуть участь у континентальній першості з боротьбиТетяна Кіт – переможниця представницького міжнародного турніру у Польщі