Водне поло : Ватерполісти ЛУФК – чемпіони України

У м.Дніпродзержинську 23 листопада 2014р. фінішував третій, фінальний тур чемпіонату України з водного поло серед юнаків 1998р.н. і молодших.
Перемігши своїх основних суперників-одеситів (8:7) і харків’ян (11:3) переможцем національної першості стала команда Львівського училища фізичної культури, яка на турнірі виступала під брендом «УФК-Аквапарк». Друга команда училища «УФК-Євроспорт» посіла 6 місце.
У складі команди «УФК-Аквапарк» чемпіонами України стали Олександр Дишковський, Ігор Бубен, Василь Іванченко, Сава Попик, Матвій Железняк, Богдан Дзядик та Станіслав Дубелір. Готували команду до змагань вчителі водного поло училища, заслужений тренер України Євген Наумчик та Юрій Сидорович.
Результати ігор команди «УФК-Аквапарк» у Дніпродзержинську: «УФК-Євроспорт» м.Львів 14:3, ДЮСШ м.Одеса 8:7, СДЮШОР-ДНУ м.Дніпропетровськ 15:8, зб. Харківської обл. 11:3, «Іллічівець» Маріуполь 12:2.

Водне поло

Ватерполісти ЛУФК – володарі Кубка України у складі львівського «Динамо»Від фіналу Кубка України ватерполістів ЛУФК відділила різниця голівЮніорська ватерпольна збірна в Європі чотирнадцятаВатерполісти ЛУФК - втретє поспіль чемпіони України серед юніорівВатерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру у СловаччиніВатерполісти ЛУФК - одноосібні лідери юнацького чемпіонату УкраїниБабський, Лісовий і Осика дебютували у складі ватерпольного «Динамо»Євген Наумчик: «Поразка з румунами зіграла для нас позитивну роль»Ватерполісти ЛУФК у фіналі чемпіонату ЄвропиСеред команд вищої ліги ватерполісти ЛУФК посідають друге місцеУчні ЛУФК утверджуються у складі ватерпольного «Динамо»Ватерполісти ЛУФК – переможці міжнародного турніру «Кубок Слов’янки»Євген Наумчик: «Досвід, який наші хлопці отримали в Новаках – неоціненний»Пам′ять Сергія Харіна ватерполісти ЛУФК вшанували на турнірі у СловаччиніНа турі у Маріуполі ватерполісти ЛУФК недооцінили господарів