Кульова стрільба : У Коростильова стрільба у Белграді не пішла

У сербській столиці 12-13 грудня 2015р. відбулася традиційна 40 міжнародна першість Белграда зі стрільби з пневматичної зброї, яка зібрала понад 280 учасників з 18 країн Європи.
У перший день змагань стрільці виборювали «Трофей Белграда».
У стрільбі з пневматичного пістолета 5 місце на турнірі посів студент І курсу Львівсткого училища фізичної культури Павло Коростильов (на фото). Павло «змазав» шосту серію (9,3 і 9,9 очка), що не дозволило йому поборотись за нагороди. Володарем трофею став українець Олег Омельчук, який у фінальній дуелі виявився кращим за хорвата Уроса Кацавенду 201,4: 200,8.
В змаганнях жінок однокурсниця Павла Поліна Конарєва у кваліфікації показала тринадцятий результат (377 очків) і до фіналу не потрапила. Втіхою для Поліни стало ІІІ місце, зайняте у категорії юніорок.
В стрільбі з пневматичної гвинтівки випускник училища Олег Царьков (2008р.в.) на 4 місці. Каменем спортикання для Олега стала сьома серія, де він «вцілив» у 9,5 очка. У кваліфікації Царьков показав найкращий результат – 629,1оч.
Другого дня учасники змагались за Гран Прі. І знову Царьков четвертий. Поліна Конарєва настріляла 378 очків і повторила попередній успіх – 13 місце. У Павла Коростильова стрільба на цей раз не пішла – він лише двадцять перший.
Слід додати, що минулоро року і Коростильов, і Царьков були переможцями цих змагань.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби