Кульова стрільба : Блискучий виступ вихованців ЛУФК на стрілецькому чемпіонаті Європи

4 золоті і 3 срібні нагороди вибороли вихованці Львівського училища фізичної культури на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї, який 6-12 березня 2017р. відбувся у  м. Маріборі (Словенія).
   Володарем чотирьох золотих медалей  є студент ІІІ курсу Ігор Кізима (на фото). Ігор став абсолютним переможцем чемпіонату у стрільбі по рухомій мішені серед юніорів – почергово він переміг у двох вправах як в особистій, так і в командній першості. Окрім того, Ігор разом з чернігівчанкою Галиною Авраменко переміг у змаганнях змішаних команд, які носили тестовий характер.
 Срібними призерами Європейської першості стали студенти ІІ курсу Поліна Конарєва (стрільба з пістолета, особиста першість серед юніорок) та Павло Коростильов (стрільба з пістолета, командна першість серед чоловіків), випускник  2008р. Олег Царьков (стрільба з гвинтівки, особиста першість серед чоловіків).
   У змаганнях змішаних команд Конарєва посіла 5 місце серед юніорів, Коростильов – шосте серед дорослих стрільців-пістолетників.
  На загал, українці у Маріборі вибороли 18 медалей і у медальному заліку посіли ІІ місце після Росії.

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби