Кульова стрільба : На юніорському чемпіонаті зі стрільби спортсмени ЛУФК серед кращих

У м.Вінниці 1-6 жовтня 2016 р. відбувся чемпіонат України зі стрільби з пневматичної зброї серед юніорів–спортсменів віком до 20 років.
   У стрільбі з пневматичної гвинтівки бронзовим призером юніорської першості став учень 11 класу Львівського училища фізичної культури Святослав Гудзий. Слід додати, що у кваліфікації Святослав (на фото) показав найкращий результат – 615,8 очка, а у фіналі поступився Кирилу Козюку з Одеси та Олегу Кузніченку з Дніпра.
     5 місце серед гвинтівочників посів студент І курсу училища Олег Замико, 7-е – Андрій Злонкевич  (також І курс), 8-е – другокурсник Андрій Кузів.
    У стрільбі з пістолета ІІ місце виборола студентка І курсу Альона Шевченко. У вирішальній дуелі Альона не осилила дніпровську стрільчиху Єлизавету Лівшиць. На 4 місці серед пістолетниць учениця 10 класу Анастасія Колодяжна. У кваліфікації Настя була найкращою – 374 очки.
     У стрільбі по рухомій мішені (вправа ГП-12) фінал розіграли Ігор Кізима (ІІІ курс) та Денис Баблюк (10 клас). З рахунком 7:5 переміг досвідченіший Ігор Кізима. Ще один десятикласник Дмитро Дмитрійчук посів 7 місце.
    Серед дівчат дев’ятикласниця Христина Гілевич четверта. «Бронзовий» поєдинок Христина програла Лілії Коваль з Івано-Франківська 5:7.

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби