Кульова стрільба : Вихованці Львівського коледжу спорту серед переможців чемпіонату України зі стрільби з пістолета

У м.Львові 6-11 серпня 2021 р. відбулася пістолетна частина літнього чемпіонату України з кульової стрільби
     У стрільбі змішаних команд з пневматичного пістолета чемпіонами України стала львівська пара у складі цьогорічного випускника Львівського коледжу спорту Гліба Кігітова та ще однієї вихованки закладу Юлії Коростильової. У фіналі львів'яни перестріляли чернігівський дует Галина Авраменко/Юрій Попружний з рахунком 16:12.
      У стрільбі з пневматичного пістолета серед жіночих команд збірна Львівської обл. посіла ІІ місце. Срібними призерками чемпіонату стали Юлія Коростильова, учениця 11 класу Яна Чучмарьова та ще одна випускниця Ольга Болонна.
      У стрільбі зі спортивного пістолета на 25м перемогу здобула вихованка коледжу Анастасія Німець (дів.прізвище Бондарук).
     Львівське тріо Анастасія Німець/Юлія Коростильова/Яна Чучмарьова не мало собі рівних і у командній стрільбі.
    У стрільбі з револьвера на 25м переміг ще один цьогорічний випускник коледжу Юрій Колесник. Вихованці коледжу Володимир Пастернак і Роман Бондарук посіли третє та четверте місця відповідно. У командній першості у цій вправі перемогла зб.Львівської обл., за яку стріляли Пастернак та Бондарук.
     І у швидкісній стрільбі з пістолета на 25м Володимир Пастернак і Роман Бондарук серед переможців. В особистій першості Пастернак другий, Бондарук - третій, в командній першості обидвоє разом з Юрієм Колесником - чемпіони!
   Ще одну нагороду, на цей раз срібну, тріо Пастернак/Бондарук/Колесник вибороло у стрільбі зі стандартного пістолета на 25м.
  Срібні медалі у швидкісній стрільбі з пістолета здобула зб.Львівської обл.-ІІ, за яку виступали Гліб Кігітов та студент ІІ курсу Назарій Козій.

Кульова стрільба

Цигурова Уляна - бронзова призерка чемпіонату України з пневматичної зброї!Уляна Цигурова Віра-Марія Сивак відзначилися в чемпіонаті України з кульової стрільби«Успішні виступи Ігоря Кізими на Чемпіонаті Світу з кульової Стрільби 2023»Вихованці Львівського коледжу спорту успішно виступили на літньому чемпіонаті України зі стрільбиПавло Коростильов на Європейських іграх четвертий у командній стрільбі з пістолетаВихованці Львівського коледжу спорту Святослав Гудзий та Олег Царьков на Європейських іграх четвертіАнастасія Німець та Юлія Коростильова - переможниці ІІІ Європейських ігор зі стрільби з пістолетаВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці ІІІ європейських ігор зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Анастасія Німець - срібна призерка Кубка світу зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрільбиВихованці коледжу спорту Павло та Юлія Коростильови - переможці Гран Прі iSSF зі стрільбиВихованець коледжу спорту Павло Коростильов - чотириразовий медаліст чемпіонату світу зі стрільбиВихованка Львівського коледжу спорту Юлія Коростильова - чемпіонка світу зі стрільбиТретя нагорода світового стрілецького чемпіонату від вихованця коледжу спорту Павла КоростильоваВихованець Львівського коледжу спорту Павло Коростильов - чемпіон світу зі стрільби