ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Кульова стрільба : На Кубку світу у Габалі Царьков за мить від фіналу


       У м. Габалі (Азербайджан) 6-14 червня 2017р. відбувся Кубок світу з кульової стрільби.
У стрільбі з пневматичної гвинтівки на 10м вихованець Львівського училища фізичної культури Олег Царьков (вип.2008р., на фото) набрав 625,8 очка, посів 9 місце і лише за додатковими показниками не кваліфікувався до фіналу. Таку ж суму набрав таїландець Напіс Тортунгпаніч.
У стрільбі з довільної гвинтівки на 50м з трьох положень Царьков набрав 26у суму – 1167 очок, а в стрільбі лежачи показав 45ий результат.
У швидкісній стрільбі з пістолета на 25м Володимир Пастернак (вип.2008р.) влучив 581 очко і посів 10 місце. До фіналу Володимиру забракло 2 пункти. Роман Бондарук (вип.1992р.) з результатом 565 очок на 31 місці.
Юлія Коростильова (вип.2004р.) у стрільбі з пневматичного пістолета посіла 22 місце, а в стрільбі зі спортивного на 25м – тридцять четверте.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиКульова стрільба

Кульова стрільба

На чемпіонаті України Коростильов переміг з рекордом УкраїниІгор Кізима – дворазовий чемпіон Європи та володар Гра Прі зі стрільби Конарєва, Возняк і Шевченко на чемпіонаті Європи четвертіПодвійна перемога і світовий рекорд Павла Коростильова на чемпіонаті ЄвропиЮрій Колесник – дворазовий срібний призер чемпіонату ЄвропиПавло Коростильов – чемпіон та рекордсмен Європи Пастернак і Злонкевич посягнули на авторитетівПавло Коростильов - найкращий спортсмен Львівщини за результатами червняЧергове "золото" і повторення світового рекорду Павла КоростильоваПоліні Конарєвій до фіналу чемпіонату світу забракло одного очкаПавло Коростильов – дворазовий чемпіон світу з швидкісної стрільби з пістолета"Бронза" і "срібло" Павла Коростильова на юніорському чемпіонаті світуБлискучий виступ стрільців ЛУФК на юнацькому чемпіонаті УкраїниСтрільці ЛУФК з «Поліського полювання» повернулися з золотими кулямиНа Кубку світу у Габалі Царьков за мить від фіналу