Веслування на байдарках і каное : Юні львівські веслярі – найсильніші в Україні

У м.Ковелі 24-28 червня 2014р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юнаків і дівчат 1998-1999 та 2000-2001р.р.н., участь у якому взяло понад 500 юних веслярів з 19 областей.
В результаті чотириденної боротьби переможцями у командній першості стала збірна Львівської обл. На другому місці одесити, треті - херсонці.
Вагомий внесок у успішний виступ львівської команди зробили учні Львівського училища фізичної культури, на рахунку яких 22 медалі. Чотириразовими чемпіонами України стали учні 10 класу Тарас Мазовський і Сергій Нагорний (на фото). Тарас і Сергій перемогли у каное-двійці на 200м, каное-четвірці на 500 і 1000м та у естафеті 4х200м. Компанію хлопцям склав і на рік молодший Кирило Федечко, на рахунку якого три золоті нагороди.
Мультимедалісткою першості стала і однокласниця Мазовського і Нагорного Софія Коваль. Софія посіла ІІ місце у байдарці-одиночці на 200м та у естафетних перегонах 4х200м, а також двічі фінішувала третьою у байдарці-двійці на 200 і 500м.
У двомісному човні Софії асистувала Оля Шостак (10 кл.), а у естафеті окрім Олі Марта Галанчук та Галина Ковальчук (обидві 9кл.).
Бронзові нагороди у перегонах на каное-четвірках на 200м в активі Богдана Львовича (10 кл.) та Ярослава Гричана (8кл.).

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня