Веслування на байдарках і каное : Кушнірук, Сидоренко і Зуб – кандидати на участь у Європейському олімпійському фестивалі

В рамках Кубка України з веслування на байдарках і каное, який 26-30 квітня 2017р. відбувся у м.Дніпрі, проведені  всеукраїнські змагання серед спортсменів юнацької вікової категорії – І етап відбору на Європейський юнацький олімпійський фестиваль (ЄЮОФ), який влітку цього року пройде в Угорщині.
У перегонах на одномісних байдарках переможницею цих відбіркових змагань на дистанціях 200 і 500м серед дівчат стала учениця 10 класу Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук (на фото).
Слідом за Ілоною на дистанції 500м фінішувала її однокласниця Юлія Сидоренко. На 200м Юлія показала третій результат.
Серед хлопців – байдарочників ІІ місце на дистанції 200м посів ще один десятикласник Юрій Зуб. На 500м Юрій фінішував четвертим.
Таким чином, Кушнірук, Сидоренко і Зуб набули статусу кандидатів на участь у ЄЮОФ. Другий етап відбору пройде під час юніорського чемпіонату України (м.Дніпро, 17-21 травня).

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня