Веслування на байдарках і каное : Перший етап відбору до олімпійської команди за Міщуком і Янчуком

У м.Дніпропетровську змаганнями за Кубок України пам'яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської 3-7 травня українські веслувальники на байдарках і каное відкрили змагальний сезон 2016р.
Особливістю дніпропетровських стартів було те, що тренерською радою національної збірної вони визначені як один з етапів відбору до олімпійської команди.
Найзапекліша боротьба на Кубку розгорнулася між екіпажами двомісних каное на дистанції 1000м. У очному поєдинку зійшлися основні претенденти на поїздку у Бразилію волиняни Юрій Вандюк і Андрій Рибачок та минулорічний випускник Львівського училища фізичної культури Тарас Міщук і його сталий партнер останніх років хмельничанин Дмитро Янчук. Певні амбіції мав і досвідчений дует у складі полтавчанина Дениса Камерилова і вихованця училища Віталія Вергелеся (вип. 2007р.).
Першими на фініші з результатом 3.47,53хв були Міщук/Янчук (на фото). Лише 0,2сек. їм поступилися Вандюк/Рибачок. На третьому місці – Камерилов/Вергелес. Отож, перший етап відбору за Міщуком і Янчуком, але вся боротьба за поїздку у Бразилію ще попереду.
Камерилов і Вергелес зуміли відігратись на дистанції 500м, де вони стали переможцями. Міщук і Янчук тут треті. На дистанції 200м перемогу здобули вчорашні юніори Борислав Бизу з Одеси та Богдан Чабан з Ковеля. Вергелес/Камерилов фінішували другими.
Слід відзначити також і студента ІІ курсу Андрія Корця, який у складі збірної команди Львівської області став срібним призером у каное-четвірці на 1000м.
В змаганнях жінок претенденткою на участь в Олімпійських іграх є колишня однокурсниця Міщука Анастасія Горлова. Настя була у складі збірного екіпажу байдарки-четвірки, який переміг на олімпійській дистанції 500м. Слід сказати, що другому місцю дівчата «привезли» більше, як 14сек.
Ще одну перемогу Горлова здобула у байдарці-двійці на 200м. Асистувала Насті полтавчанка Марія Кічасова. У заїздах на 500м дівчата посіли ІІІ місце. Ще одну медаль, на той раз срібну, Горлова виборола у одномісній байдарці на 200м.
Тепер на кращих веслувальників чекає участь у етапі Кубка світу у німецькому Дуйсбургу, який є ліцензійним для участі у Іграх ХХХІ олімпіади.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня