Веслування на байдарках і каное : Студент ЛУФК Сергій Нагорний – триразовий чемпіон України з веслування на каное

У м.Дніпрі 13-17 червня 2016р. відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед юніорів-спортсменів віком до 18 років.
У веслуванні на каное триразовим чемпіоном України став студент І курсу Львівського училища фізичної культури Сергій Нагорний (на фото). Сергій переміг у заїздах на одномісних човнах на 200, 500, 1000м. Час переможця – 42,61сек, 1.53,07хв, 4.09,06хв відповідно.
На дистанції 500м слідом за Сергієм фінішував ще один вихованець училища Тарас Мазовський (вип.2015р.). Тарас відігрався у командних човнах. У складі збірного екіпажу Мазовський посів І місця у перегонах на чотиримісних каное на 500 і 1000м. У заїзді каное-четвірок на 500м Нагорний показав другий результат, а одинадцятикласник Кирило Федечко – третій. На дистанції 200м перемогу у каное-четвірці здобув екіпаж Львівської області, у складі якого виступали Кирило Федечко та учень 10 класу Дмитро Озимок. У двомісному каное Дмитро Озимок разом з львівянином Романом Штикалом виборов бронзові медалі на 200 і 500м. 4 місце на дистанції 1000м у каное-четвірці посів однокласник Озимка Ярослав Гричан.
Добре змагались у Дніпрі і дівчата. Девятикласниця Іванна Андрухів разом з цьогорічною випускницею Зоряною Михальською стала бронзовою призеркою у двомісній байдарці на 500м, а на дистанції 1000м показала четвертий час – 3.59,90хв. Також четвертим фінішував екіпаж байдарки-четвірки у складі вихованок училища Іванни Андрухів, Зоряни Михальської, Софії Коваль та Ольги Шостак на дистанції 500м. До пєдесталу дівчата не дотягнули лише 0,28сек.
Зате у перегонах на одномісній байдарці на 200м Софія Коваль виборола ІІІ місце.
Слід відзначити і цьогорічну випускницю Юлію Брень, десятикласницю Марту Галанчук, які разом з Коваль та Михальською посіли 5 місце у байдарці-четвірці на 200м.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня