Веслування на байдарках і каное : Вихованці ЛУФК Кушнірук, Савчин і Зуб – переможці юніорського Кубка України з веслування

У м.Дніпрі 17-20 квітня 2019р. у програмі Кубка України пам’яті олімпійської чемпіонки Юлії Рябчинської з веслування на байдарках і каное сильніших визначили і вітчизняні юніори.
У перегонах на байдарках-двійках на 500м переможницею юніорського Кубка України стала студентка І курсу Львівського училища фізичної культури Ілона Кушнірук (на фото). Асистувала Ілоні миколаївка Діана Рибак. У одномісному човні на дистанцію 500м Ілона посіла ІІ місце, а на 200м – третє.
Учениця 10 класу Божена Сівкова стала бронзовою призеркою у байдарці-четвірці на 200 і 500м. Разом з Боженою у човні сиділи минулорічні випускниці Марта Жеплінська, Тетяна Степаненкова і Юлія Сидоренко. Жеплінська і Степаненкова двічі припливали на фініш четвертими у байдарці-двійці на 500 і 200м.
Серед каноїстів переможцем Кубка став учень 11 класу Володимир Савчин. Разом з Костянтином Анфьоровим з Дубна Володимир переміг у двомісному каное на 200м. На 500м хлопці показали четвертий результат. Також 4 місце Савчин посів у каное-одиночці на 500м.
Екіпаж збірної Львівщини у складі Олексія Музиченка (І курс), Олега Патера, Мар’яни Реки і Юрія Шутяка (всі 10кл.) посів 5 місце у каное-четвірці на 200м і четверте – на 500м.
Минулорічний випускник училища Юрій Зуб переміг у байдарці-одиночці на 200м, а на 500 у складі байдарки-двійки посів ІІІ місце.

Веслярі коледжу відзначилися на змаганнях у ЛуцькуБайдарочниці Анастасія Угріна та Златослава Шавалюк відзначилися в КовеліСофія Титус, Аліна Львова та Павло Купчинський – серед переможців ХХІ Львівської регати з веслуванняВихованці відділення веслування відзначилися на особистому чемпіонаті України-2023Денис Венгер та Ілля Горлов фіналісти міжнародної регати «Олімпійські надії»Учні та студенти коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молодіВеслярі коледжу серед кращих в чемпіонаті України з веслування серед юніорів та молоді віком до 23 рВалерія Терета та Людмила Лузан вибороли ліцензію на Олімпійські Ігри у ПарижіВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи з веслуванняВолодимир Савчин - бронзовий призер молодіжного чемпіонату світу з веслуванняВеслувальниці коледжу спорту стартували у перших фіналах молодіжного чемпіонату світуЧетверо вихованців коледжу спорту візьмуть участь у молодіжному чемпіонаті світу з веслуванняВихованці Львівського коледжу спорту Віталій Вергелес та Валерія Терета на Європейських іграх шостіВихованка Львівського коледжу спорту Валерія Терета - переможниця ІІІ Європейських ігор з веслуванняВіталій Вергелес - найкращий спортсмен Львівщини за результатами спортивного травня