Міністерство молоді та спорту України підвело підсумки роботи і вивело рейтинг з олімпійських та неолімпійських видів спорту за 2022 рік серед областей, спортивних товариств і відомств, спортивних шкіл різних типів.
У категорії закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю (перша група) перше місце у національному рейтингу посів Львівський фаховий коледж спорту. Львів'яни набрали 93691 очко і на 4 тис. пунктів випередили Харківський фаховий коледж спорту та більше ніж на 26 тис. - Харківський обласний фаховий коледж спортивного профілю. Подальші місця посіли дніпряни та Олімпійський фаховий коледж м.Києва.
Майже третину вкладу у загальний успіх здійснили дівчата-борчині. Львівська школа жіночої боротьби сьогодні - одна з найпотужніших у Європі і світі. Приємно здивували санкарі - вони у внутрішньому рейтингу коледжу другі. Добре постарались велосипедисти і гандболістки.
На загал, у непростому воєнному році на національних стартах спортсмени коледжу вибороли 376 призових місць, в тому числі 173 перших.
114 учнів і студентів увійшли до складу збірних команд України. В їхньому активі 22 нагороди офіційних міжнародних спортивних змагань - чемпіонатів світу та Європи.
РЕЙТИНГ ЗАКЛАДІВ СПЕЦІАЛІЗОВАНОЇ ОСВІТИ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ УКРАЇНИ (ПЕРША ГРУПА):
1. КЗ ЛОР "Львіський фаховий коледж спорту" - 93691.
2. Харківський фаховий коледж спорту - 89363. 3. КЗ "Харківський фаховий коледж спортивного профілю" Харківської обласної ради - 66933.
4. КЗ "Дніпропетровський фаховий коледж спорту" Дпіпропетровської обласної ради - 52710.
5. Олімпійський фаховий коледж НУФСУ - 52533. 6. КЗ КОР " Броварський спортивний коледж’ - 26812.
7. КЗ МОР "Миколаївський фаховий коледж фізичної культури"
- 25240.
8. КЗ "Донецький обласний спеціалізований коледж спортивного профілю ім.С.Бубки" - 9454.
КЗ ХОР "Херсонський фаховий спортивний коледж" участі у рейтингу не брав.