Непрофільні види : Тарас Міщук – найкращий спортсмен Львівського училища фізичної культури у 2015 році

У переддень світлого і великого свята – Воскресіння Христового спортивно-методична рада Львівського училища фізичної культури визначила традиційну «десятку» кращих спортсменів училища за підсумками 2015 спортивного року.
Очолив рейтинг найкращих випускник 2015р. Тарас Міщук (на фото).
Минулий рік був напрочуд вдалим для талановитого веслувальника на каное. Тарас виборов бронзову медаль на дорослому чемпіонаті світу, став чемпіоном Європи, дворазовим чемпіоном світу серед молоді віком до 23 років.
Друга у рейтингу колишня однокурсниця Міщука Тетяна Кіт. В активі Тетяни бронзові медалі на чемпіонаті світу серед дорослих спортсменів та чемпіонаті Європи серед молоді віком до 23 років з жіночої боротьби.
На третьому місці студент ІІІ курсу відділення велоспорту Роман Гладиш. Роман посів IV місце на чемпіонаті світу з велоперегонів на треку, став бронзовим призером Кубка світу та пятим лауреатом чемпіонату Європи серед молоді віком до 23 років.
Четверту сходинку рейтингу посідає студент І курсу, заслужений майстер спорту з кульової стрільби Павло Коростильов. Павло – пятий лауреат І Європейських ігор, четвертий лауреат чемпіонату Європи. Та найбільшим здобутком стрілецького вундрекінда є олімпійська ліцензія на участь у Іграх ХХХІ олімпіади у м.Ріо-де-Жанейро.
У пятірці кращих студент ІІ курсу Ігор Кізима (кульова стрільба). Ігор – багаторазовий переможець і призер європейських чемпіонатів зі стрільби по рухомій мішені.
На шостому місці студентка І курсу, майстер спорту міжнародного класу з кульової стрільби Поліна Конарєва. У 2015р. Поліна стала бронзовою призеркою юніорського чемпіонату Європи та увійшла до національної збірної команди України на участь у І Європейських іграх.
Слідом за Конарєвою розмістилася її однокурсниця, чемпіонка Європи та світу з вільної боротьби серед дівчат Ангеліна Лисак.
Наступні місця у рейтингу посідають представниці стрільби з лука, майстри спорту міжнародного класу, першокурсниці Соломія Гнип та Соломія Трапезнікова.
Соломія Гнип минулого року завоювала титул юніорської чемпіонки Європи зі стрільби у приміщенні, а Соломія Трапезнікова посіла 5 місце на юніорському чемпіонаті Європи та 4е – на юніорському чемпіонаті світу зі стрільби на відкритому повітрі.
Замикає «десятку» учениця 10 класу Вероніка Рябоволова. В активі Вероніки – «срібло» кадетського чемпіонату Європи з боротьби.
Вшанування кращих спортсменів року вже традиційно відбудеться 6 травня у День училища, якому цьогоріч виповнюється 45 років.

Підсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"День Соборності УкраїниВипускника коледжу відділення легкої атлетики, Свища Ярослава Степановича призначено ректором ЛДУФК