Непрофільні види : Грудневий дайджест ЛУФК

Спортивне життя в останньому місяці 2015р. було відносно спокійним.
З міжнародних досягнень учнів і студентів Львівського училища фізичної культури слід відзначити ІІІ місце Романа Гладиша (на фото) на ІІ етапі Кубка світу з велотреку у далекій Новій Зеландії. Роман впевнено входить в еліту цього важкого у функціональному плані виду спорту. Нагадаємо, що на першому етапі, який проходив у Колумбії, Роман посів 4 і 5 місця.
На престижних міжнародних змагання «Гран Прі Белграда» зі стрільби з пневматичної зброї студент І курсу Павло Коростильов посів 5 місце, а його однокурсниця Поліна Конарєва – ІІІє у категорії юніорок.
Лучники у Львові провели Кубок України зі стрільби у приміщенні. Срібним лауреатом Кубка у командній стрільбі став студент ІІІ курсу Максим Попович, а бронзовими – студентки-першокурсниці Соломія Трапезнікова та Соломія Гнип. У особистій першості Попович і Трапезнікова на 5 місці.
Національний Кубок розіграли і борці. З-поміж жінок переможницями Кубку стали вихованки училища Олександра Когут (вип. 2004р.), Юлія Благіня, Ірина Гусяк (обидві вип. 2010р.), Алла Черкасова (вип. 2005р.), серед чоловіків відзначився Іван Кусяк (вип. 2012р.). Місце на подіумі знайшлося і для сьогоднішніх учениць Анастасії Боженко (11кл.), яка посіла ІІ місце у вазі до 60кг та Христини Демко (І курс), яка стала третьою у категорії 55кг.
На чемпіонаті України з боксу серед молоді (змагання проходили у Харкові) срібну медаль виборов студент І курсу Владислав Сидоренко, а бронзову – учень 11 класу Антон Антонов.
Чемпіонкою України з сучасного п'ятиборства серед дівчат-триборок стала учениця 10 класу Анастасія Колосова. Серед хлопців цієї вікової категорії бронзова медаль в активі дев'ятикласника Валентина Ільківа. Учень 11 класу Вадим Книшевич посів ІІІ місце серед чотириборців.
До кінця грудня за результатами чотирьох етапів молодіжного Кубка світу Міжнародна федерація санного спорту розподілить місця учасників ІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор з цього виду спорту. Приємно, що попередні умови виконали і молоді українські санкарі, що дасть їм можливість поїхати у Ліллегаммер (Норвегія) повною командою. Кандидатами на участь в Олімпіадіє вихованці училища Михайло Савицький (вип. 2015р.), Ірина Левкович (І курс), Олена Смага, Наталія Драбінська та Мирослав Левкович (всі 10кл.).

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Флешмоб "Біла картка"ВШАНУВАННЯ ПАМʼЯТІ ЗАГИБЛОГО ВОЇНА ДМИТРА СИДОРУКА ТА ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ПАМʼЯТЬПідсумки тижня історії та правознавстваМовно-історичний квіз «Без минулого немає майбутнього» Профорієнтація з Навчально-наукового інституту фізичної культури та спортивно-оздоровчих технологійШевченківські дніКолектив коледжу щиро вітає директора Андрія Михайловича Окопного з днем народження!"В імені її - всі барви України"Вічна пам’ять та співчуття рідним та близькимМовно - історичний урок - квіз «З Україною в серці»Екскурсія до «Музею скла»Вшанування пам'яті Героя України АНАТОЛІЯ ЖАЛОВАГИКЗ ЛОР ЛЬВІВСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ СПОРТУ – ПЕРШИЙ СЕРЕД НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ!Юні футболісти на премєрі фільму "Чому я живий"Акція "Зігрій воїна"