Непрофільні види : Рейтинг кращих тренерів Львівського училища фізичної культури очолив Михайло Поцюрко

За результатами участі вихованців у змаганнях 2015 року спортивно-методична рада Львівського училища фізичної культури визначила рейтинг тренерів цього спеціалізованого спортивного навчального закладу. Очолив рейтинг вчитель веслування на байдарках і каное Михайло Поцюрко (на фото). В активі п.Михайла 6283,5 набраних очків. Ці очки склалися з успішних виступів його вихованця Тараса Міщука на чемпіонатах України, Європи та світу. Тільки на європейських та світових першостях Міщук здобув 8 медалей, в тому числі 4 золоті. Окрім Міщука вдало на всеукраїнських змаганнях виступали його учні Олександр Шеметило, Андрій Корець, Кирило Федечко, Сергій Нагорний, Тарас Мазовський. За високі досягнення вихованців у 2015р. Михайло Поцюрко удостоєний високого звання «Заслужений тренер України».
Друге місце у рейтингу посів вчитель вільної боротьби Орест Скобельський. Це перший такий успіх молодого тренера у стінах училища. Звітного року Орест Скобельський підготував чемпіонку світу та Європи серед дівчат Ангеліну Лисак, бронзову призерку чемпіонату світу серед жінок Тетяну Кіт, п’яту лауреатку чемпіонату світу серед дівчат Євгенію Павлову.
На третьому місці ще один представник вільної боротьби Олександр Раковський. У 2015 році 13 вихованок тренера Раковського входили до спискового складу національної збірної команди України. Вероніка Рябоволова стала срібною призеркою чемпіонату Європи, Ольга Загайська виборола бронзову медаль європейської кадетської першості. Минулорічна випускниця Лілія Горішна стала чемпіонкою Європи серед молоді віком до 23 років.
Серед кращих заслужений тренер України з кульової стрільби Валентина Коростильова. Впродовж минулого року вихованці Коростильової вибороли 53 нагороди на всеукраїнських першостях, 24 з них – найвищого ґатунку. Її вихованці Павло Коростильов, Поліна Конарєва увійшли до складу національної збірної і успішно змагалися на міжнародних аренах. Павло Коростильов посів 4 місце на чемпіонаті Європи і 5 – на І Європейських іграх, виборовши тим самим олімпійську ліцензію. Поліна Конарєва стала срібною призеркою юніорського чемпіонату Європи, разом з Коростильовим – переможницею Європейської юнацької стрілецької ліги.
Замикає п’ятірку кращих тренерів вчитель велоспорту Андрій Каргут. 2015р. відразу 15 вихованців Андрія Каргута стали призерами офіційних всеукраїнських змагань.
Олександр Кривич став одинадцятиразовим переможцем юнацьких чемпіонатів України. Віталій Підківка – дев'ятиразовий чемпіон України серед юніорів. Роман Гладиш – семиразовий чемпіон України серед чоловіків, 4ий лауреат чемпіонату світу, бронзовий призер Кубка світу, кращий велотрековик України за результатами спортивного року.
Рейтинг кращих тренерів Львівського училища фізичної культури за результатами 2015 року (чільна десятка):