50 років1971 - 2021
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : ОГОЛОШЕННЯ


 
Управління майном спільної власності Львівської обласної ради оголошує конкурс на заміщення посади директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту».
 
 
Місцезнаходження закладу: вул. Княгині Ольги 1, Львів, 79044.
 
Умови оплати праці директора комунального закладу Львівської обласної ради «Львівський фаховий коледж спорту» визначаються у контракті та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.
 
 
Кваліфікаційні вимоги:
 
-          вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань,
 
-          стаж роботи на посадах педагогічних та/або науково-педагогічних працівників не менш як п'ять років (до зазначеного стажу може бути зараховано до трьох років стажу роботи на керівних посадах);
 
-          громадянство України;
 
-          вільне володіння державною мовою;
 
 
Документи, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:
 
-          заява про участь у конкурсі на ім’я засновника;
 
-          копія паспорта та ідентифікаційного коду, засвідчена претендентом;
 
-          копії документів про вищу освіту (обов’язково), науковий ступінь та вчене звання  (при наявності);
 
-          копія трудової книжки;
 
-          особовий листок з обліку кадрів з 2 фотографіями розміром 3х4 сантиметри;
 
-          автобіографія;
 
-          довідку про наявність або відсутність судимості;
 
-          витяг з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення;
 
-          письмова згода на збір та обробку персональних даних;
 
-          два рекомендаційні листи довільної форми;
 
-          мотиваційний лист довільної форми;
 
-          декларацію про доходи за 2019 рік відповідно до Закону України «Про запобігання корупції»; 
 
-          програму розвитку закладу в короткостроковій (строком на 1 (один) рік) та довгостроковій (строком на 5 (п’ять) років) перспективах, у якій повинні бути чітко відображені заходи, які вживатимуться претендентом для забезпечення фінансово-господарської стійкості закладу та підвищення ефективності його діяльності.
 
Документи подавати особисто в паперовому та електронному вигляді в управління майном спільної власності Львівської обласної ради за адресою: м. Львів, вул. В.Винниченка, 14, ІІІ поверх, каб. № 6.
 
 
Вимоги до електронного варіанту документів:
 
-          формат .pdf;
 
-          єдиний файл;
 
-          відомості щодо серії та номера паспорта, диплома, сертифіката тощо, відомості щодо місця проживання, номера телефону та е-mail адреси, а також інші відомості, що підлягають захисту відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» повинні бути приховані.
 
 
Документи приймаються упродовж 30 (тридцяти) календарних днів з моменту оприлюднення оголошення (до 9 листопада 2020 року включно) в робочі дні тижня з 9.00 до 17.00, у пятницю з 9.00 до 16.00 (обідня перерва з 13.00 до 13.45).
 
Додаткова інформація надається за тел.: 2999852, 2999858.
Адреса електронної пошти: umsv.lor@gmail.com
Контактні особи – Чабан Юрій Андрійович, Шондолі Ольга Станіславівна
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти

Анонси
Управління майном спільної власності ЛОР оголосило конкурс на посаду директора ufk.lviv.ua/ua-category-other-tab1-news7552.html


Непрофільні види

Непрофільні види

Вітаємо! Зоряна Дуда – найграмотніша учениця коледжу спорту!Результати конкурсу на кращу Інтернет-презентацію класного колективу у 2020-2021 навчальному роціСтепан Родак: «Наше завдання – інтегруватися в нову реформовану систему спорту в Україні»ВЕСЕЛИХ І РАДІСНИХ РІЗДВЯНИХ СВЯТ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!Вікторія Ковальчук очолила рейтинг навчальних досягнень учнів коледжуВ коледжі урочисто відкрито сучасний спортивний майданчикМИРНОГО, ПЛІДНОГО І ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ БАЖАЄ ВАМ КОЛЕКТИВ ЛЬВІВСЬКОГО КОЛЕДЖУ СПОРТУ!“Створення НОКУ було важливою підвалиною у формуванні української державності та незалежності"Відійшла у вічність Канюга Розалія СтепанівнаПідсумки тижня математики у Львівському коледжі спортуКаріна Сидорак - переможниця і срібна призерка чемпіонату Європи з художньої гімнастикиМарія Городня - володарка повного комплекту нагород молодіжного чемпіонату України з плаванняКаріна Сидорак і Сніжана Ощіпко на подіумі чемпіонату України з художньої гімнастикиОсобливості зовнішнього незалежного оцінювання у 2021 роціУ коледжі спорту визначили переможців конкурсу малюнків олімпійської тематики