49 років1971 - 2020
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Непрофільні види : «Життєві пазли Романа Шухевича»


   Саме під такою назвою у Львівському коледжі спорту відбувся бінарний захід з історії України та історії спорту (Лілія Клемба, Оксана Вацеба), приурочений до 70 роковин загибелі командира УПА, генерал–хорунжого Романа Шухевича (Тараса Чупринки). Без сумніву, це яскрава постать українського визвольного руху XX ст. Навіть вороги визнавали його військовий хист та професіоналізм. В інформаційно пізнавальній грі було розкрито образ Романа Шухевича, складено життєві пазли його життєвого шляху.
В поєдинку зустрілись 2 команди учнів 10-А класу «Хмара» та «Мамай» (кл. керівник Ольга Климків). В якості глядацької аудиторії були присутні учні 10-В класу.
Завданням команд було розкодувати (пояснити, застосувати, логічно поєднати) картки із закодованими словами, які відображали життєвий шлях Романа Шухевича за критеріями:
1. Освіта і захоплення.
2. Вишкіл в українській скаутській організації «Пласт».
3. Громадянське і політичне життя в УВО та ОУН.
4. Успішний бізнесмен.
5. Військова служба.
6. Псевдо.
7. Неперевершений.
8. Доля рідних.
9. Загибель головного командира УПА.
10. Слова, промовлені командиром.
Відзначились такі учні 10-А: Володимир Кондратенко, Аліса Коротаєва, Олександра Мох, Марія Орлевич, Діана Лаць.
Фотосупровід заходу можна подивитися за покликом: http://ufk.lviv.ua/ua-photogallery-Zhyttevi_pazly_Romana_Shuxevycha.html.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освітиНепрофільні види

Непрофільні види

День Львівського спортколеджу-2020 - онлайн! Кращим тренером Львівського спортколеджу за результатами 2019 року стала Валентина КоростильоваХРИСТОС ВОСКРЕС! ВОІСТИНУ ВОСКРЕС!Вчителі зі спорту Львівського спортколеджу даремно час не марнуютьСестри Шепіленко відзмагалися на чемпіонаті світуУчні Львівського спортколеджу взяли участь у Шевченківському творчому вечоріПідсумки тижня іноземних мов у Львівському спортколеджіМіжнародний день рідної мови у Львівському фаховому коледжі спортуПідсумки методичної декади у Львівському спортколеджі«Життєві пазли Романа Шухевича»Сестри Шепіленко наслідують свою маму – відому у минулому гірськолижницю«Я в серці маю те, що не вмирає»Марія Городня – триразова переможниця юніорського чемпіонату України з плаванняЛьвівське училище фізичної культури стало фаховим коледжем спортуІван Пулюй – взірець української національної еліти