47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Вихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборства


      Впродовж серпня 2017р. кращі представники сучасного пятиборства розіграють звання світових чемпіонів серед юніорів та дорослих атлетів.
Юніорський чемпіонат світу відбудеться у м. Секешфегервар (Угорщина) з 7 до 14 серпня у складі збірної України участь у чемпіонаті візьме вихованець Львівського училища фізичної культури Дмитро Балюк (вип.2014р., на фото).
Відразу троє вихованців училища змагатимуться на дорослому чемпіонаті, який з 21 до 29 серпня прийматиме столиця Єгипту м. Каїр. Це Павло Зведенюк (вип.2009р.), Андрій Федечко (вип.2008р.) та Зінаїда Батрак (вип.2012р.).
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді