47 років1971 - 2018
ГоловнаКонтактиКарта СайтуEnglish

Сучасне п'ятиборство : Ковальчук і Клуннікова – призери Кубка Європи


      У м. Празі (Чехія) 27-28 травня 2017р. відбувся Кубок Європи з сучасного п′ятиборства серед спортсменів віком до 17 років. Молоді  пентатлоністи змагались у триборстві – плаванні та бігу зі стрільбою.
Серед хлопців срібним призером європейського Кубка став учень 9 класу Львівського училища фізичної культури Юрій Ковальчук. У сумі триборства Юрій набрав 889 очок і 9 пунктами поступився білорусу Алєксєю Хурсу. ІІІ місце посів ще один представник Білорусі Максім Фядотка – 888 очок.
Десятикласники училища Андрій Зубач і Валентин Ільків набрали по 849 очок і посіли відповідно 9 і 10 місця.
Кацярина Еціна (Білорусь) була кращою серед дівчат. Результат переможниці – 831 очко. На ІІ місці чешка Катеріна Томанова. Восьмикласниця училища Ольга Клуннікова (на фото) – бронзова призерка. 5 місце посіла учениця 10 класу Руслана Война.
Другого дня на Кубку проходили змагання в естафетах. У змішаній естафеті Ільків і Война посіли ІІ місце, а Ковальчук і Клуннікова – третє. Перемогла чеська пара Матей Пайтл – Катеріна Томанова.
Андрій Зубач разом з харків′янином Артемом Дрофою показали п′ятий результат у  чоловічій естафеті.
Контакти
Адреса:

м. Львів, вул. Кн. Ольги,1
тел: (032) 238 27 92
факс: 238 27 93

Директор:

Родак Степан Михайлович,

Заслужений працівник фізичної культури і спорту, відмінник освіти



Сучасне п'ятиборство

Сучасне п'ятиборство

Юрій Ковальчук - зимовий чемпіон України серед триборцівДмитро Балюк – молодіжний чемпіон України з сучасного п’ятиборстваБатрак і Пермикіна – медалістки зимового чемпіонату України з сучасного п’ятиборстваП’ятиборці ЛУФК – зимові чемпіони УкраїниМикола Санніков – найкращий учень ЛУФК за підсумками І семеструПодвійна перемога братів Федечків на Відкритому Кубку БілорусіКлуннікова і Горлова – найкращі триборки УкраїниЮрій Ковальчук – «бронзовий» лауреат «Олімпійських надій» з сучасного п’ятиборстваДо світового фіналу Балюку не вистарчило одного очкаВихованці ЛУФК розіграють звання світових чемпіонів з сучасного п’ятиборстваНа чемпіонаті Європи Павло Зведенюк у вісімці кращихЮрій Ковальчук – бронзовий медаліст чемпіонату Європи з тріатлуНа чемпіонаті Європи у Мінську Україну представлятимуть четверо вихованців ЛУФКЮрій Ковальчук на чемпіонаті Європи посів 6 місцеНа фіналі Кубка світу з сучасного п׳ятиборства Зведенюк третій у команді