Санний спорт : Санкарі ЛУФК продовжують здобувати рейтингові очки для участі в юнацькій олімпіаді

Вихованці відділення санного спорту Львівського училища фізичної культури продовжують здобувати рейтингові очки для участі у ІІ зимових юнацьких Олімпійських іграх, які у лютому наступного року пройдуть у норвезькому Ліллегаммері.
На ІІІ етапі молодіжного Кубка світу, який 5-6 грудня 2015р. відбувся у містечку Кьонігзее (Німеччина), цьогорічний випускник училища Михайло Савицький (на фото) посів 18 місце у з’їздах на одномісних санях у категорії юнаків. Ірина Левкович (І курс) показала 22ий результат серед дівчат. Наталія Драбінська на 25 місці, а Олена Смага (обидві 10 клас) тридцять друга.
У перегонах на двомісних санях український дует у складі львів’янина Андрія Лисецького та учня 10 класу училища Мирослава Левковича посів 10 місце. Двійка Назар Децик (10 кл.) та Дмитро Семенов (9 кл.) на 13 фінішній позиції.
В змаганнях юніорів у шестірку кращих на двомісних санях увійшли другокурсники училища Роман Радченков та Орест Собота. Однокурсниця хлопців Дарія Гула показала 11ий результат в заїздах дівчат.

Учень 8 класу, Микита Запольський став срібним призером чемпіонату України серед юнаківРезультати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!