Санний спорт : Санкарі спортколеджу - переможці юнацького чемпіонату України зі з'їздів на санкороликах

У м.Кременці 22-26 червня 2021 р. відбувся юнацький чемпіонат України зі з'їздів на санкороликах.
          Серед юнаків віком до 18 років подвійну перемогу на санях-одиночках здобули учні 11 класу Львівського коледжу спорту: переможцем став Вадим Микиєвич, ІІ місце посів Даниїл Марциновський.
    Кременчанка Юліанна Туницька перемогла серед дівчат. Першокурсниця коледжу Олександра Мох виборола бронзову нагороду.
          Микиєвич, Марциновський і Мох не мали собі рівних і у командній гонці.
          Одинадцятикласники Богдан Бабура та Анна Шкрет перемогли серед санкарів віком до 16 років: Богдан серед хлопців, Анна - серед дівчат, разом - у командній гонці.
       Десятикласники Назарій Качмар і Олександр Ломакович у складі зб.Львівської обл.-ІІ у командній гонці посіли ІІІ місце.
          Серед хлопців віком до 14 років срібним призером став учень 9 класу Андрій Муц, а серед дівчат бронзову медаль виборола восьмикласниця Дарія Некотєнєва. Дев'ятикласниця Анна Гарцула посіла 4 місце.
          У командній гонці Муц і Гарцула - срібні призери.
      Серед санкарів віком до 12 років учень 7 класу Андрій Мох посів ІІІ місце на санях-одиночках та друге - у командній гонці.

Учень 8 класу, Микита Запольський став срібним призером чемпіонату України серед юнаківРезультати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!