Санний спорт : На юнацькому чемпіонаті Юзвяк і Мох здобули історичну перемогу

У м.Кременці 10-14 лютого 2018р. відбувся юнацький національний чемпіонат з санного спорту. Кращі молоді санкарі України змагалися у чотирьох вікових категоріях: до 18, до 16, до 14 і до 12 років.
В заїздах серед найстарших дівчат на одномісних санях перемогу святкувала минулорічна випускниця Львівського училища фізичної культури, лідер юніорської збірної України Олена Смага. Учениця 11 класу Катерина Васильків посіла ІІІ місце.
Серед хлопців тріумфували кременецькі спортсмени, які зайняли весь п’єдестал пошани – переміг Денис Валикоконь. Подвійну перемогу кременчани здобули і в командній естафеті. Олена Смага і Дмитро Семенов (11кл) у складі збірної Львівщини – бронзові призери.
Серед шістнадцятирічних санкарок історичну перемогу на чемпіонаті здобули учениці училища Каріна Юзвяк і Олександра Мох (на фото) – дівчата перемогли у спусках на двомісних санях. Такі змагання вперше проводилися в Україні (до того жінки змагалися тільки в одномісних санях) і увійдуть у програму ІІІ зимових юнацьких Олімпійських ігор 2020р.
Серед двомісних екіпажів серед хлопців перемогли кременчани Владислав Щербатко та Олександ Сохацький, Дмитро Прус (9кл) і Данило Марціновський (7кл) показали третій результат.
Владислав Щербатко переміг і в одномісних санях. Десятикласник Роман Пилипів поступився переможцю 0,183сек і став срібним призером.
В командній гонці збірна Львівської області, за яку виступали Роман Пилипів, Дмитро Прус і Данило Марціновський, також на ІІ місці.
Свою чергову нагороду юнацької першості, ще одну срібну, Данило Марціновський здобув у з’їздах на одномісних санях серед чотирнадцятирічних спортовців. Серед дівчат Олександра Мох (8кл) і Анна Шкрет (7кл) на ІІ і ІІІ місцях відповідно. У командній гонці Данило Марціновський і Олександра Мох – срібні призери.

З 21 квітня починаються вступні випробування на відділення футболу. Детальніше: розділ "футбол"

Учень 8 класу, Микита Запольський став срібним призером чемпіонату України серед юнаківРезультати участі студентів у фінальному етапі Кубку націй з санного спортуРезультати студентів на етапі Кубку світу з санного спорту Студенти ІІ курсу відділення санного спорту фінішували шостими на чемпіонаті світу у естафетіУспіхи санкарів ІІ курсу на шостому етапі Кубка світу та чемпіонаті ЄвропиРезультати санкарів на чемпіонаті світу 2024 в Альтенберзі П’ятеро санкарів коледжу візьмуть участь у 52-му чемпіонаті світу в НімеччиніАндрій Муц - на пʼятому місці у командній естафеті на IV зимових ЮОІ!Санкарі коледжу – на п’ятому та сьомому місцях на IV зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Санкар Андрій Муц: «Траса в Кореї добре знайома для нас, адже ми вже двічі тут виступали»Вболіваємо за санкарів коледжу на зимових Юнацьких Олімпійських іграх-2024!Вдалі виступи санкарів на чемпіонаті Європи та на етапі Кубку світу в АвстріїАндрій Муц – срібний призер етапу Континентального Кубку з санного спорту серед юнаківУспішна кваліфікація студентів ІІ курсу на Кубок світу з санного спорту!Семеро вихованців коледжу готуються до виступу в IV Зимових Юнацьких Олімпійських Іграх-2024!